Wise Disk Cleaner indir 10.1.6.765

Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4 MB
  Sürüm:
  10.1.6.765
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Disk Cleaner, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalar bilgisayarınızın sabit disk alanını kaplar ve bilgisayarınızı yavaşlatır. Wise Disk Cleaner, disk alanını boşaltmak ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için sabit diskinizdeki bu gereksiz dosyaları siler. Ayrıca, gelişmiş kullanıcıların ihtiyaç duymadıkları daha fazla dosyayı temizlemesine olanak veren birçok özel seçenek sunar. Gelişmiş algoritmalarla donatılmış Wise Disk Cleaner, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları birkaç saniye içinde tarayabilir ve kaldırabilir ve bu sayede bilgisayarınızı en verimli haline getirir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Disk Cleaner programını indirmek ücretsizdir.
  2. Wise Disk Cleaner programı bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan tüm gereksiz dosyaları ortadan kaldırarak bilgisayarınızın performansının artmasını sağlar.
  3. Wise Disk Cleaner programını kullanmak için bilgisayarınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.
  4. Wise Disk Cleaner programı üzerinde reklam barındırmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Disk Cleaner programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Wise Disk Cleaner indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Wise Disk Cleaner indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Wise Disk Cleaner kurulumu nasıl yapılır?

  1. Wise Disk Cleaner kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınıza Wise Disk Cleaner kurmak için “Anlaşmayı kabul ediyorum.” seçeneğini işaretleyin ve ardından İleri butonuna tıklayın.

   w1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise Wise Disk Cleaner programının bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçin ve İleri butonuna tıklayın.

   w2.png

  3. Kurulum için gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra Kurun butonuna tıklayarak Wise Disk Cleaner programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.png

  4. Wise Disk Cleaner kurulumu tamamlandıktan sonra Bitti butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   w4.png

  Wise Disk Cleaner nasıl kullanılır?
  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan Wise Disk Cleaner programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Wise Disk Cleaner programı bilgisayarınızda çalıştıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Scan butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların tarama işlemini başlatın.

   w5.png

  2. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların tarama işlemi, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların boyutuna ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Gereksiz dosya tarama işleminin tamamlanmasının ardından Clean butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz.

   w6.png

  3. Gereksiz dosya temizleme işleminin tamamlanmasının ardından temizleme detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

   w7.png
Facebook yorumları