Wise Driver Care 2.3

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemenizi ve yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,7 MB
  Sürüm:
  2.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Driver Care, bilgisayarınızdaki eski sürüme sahip olan sürücüleri güncellemenize yardımcı olan bir sürücü programıdır. Sürücüleri güncellemenin yanı sıra, özel bir klasöre sürücü yedeklemesi yapmak için Wise Driver Care programını kullanabilirsiniz. Uygulama, yedeklenecek sürücüleri seçmenizi sağlar ve gerekirse sürücünün önceden kaydedilmiş kopyalarını geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak Wise Driver Care programı, bilgisayarınızın performansını değerlendirmek için özel bir bölüme sahiptir. Program, işlemci, bellek kapasitesi, video kartı, sabit disk vb. gibi çeşitli bileşenlerin detaylı olarak bilgilerini görüntülemenize yardımcı olur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Driver Care indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Wise Driver Care programını kullanarak bilgisayarınızdaki sürücüleri son sürümüne yükseltebilirsiniz.
  3. Wise Driver Care programındaki sürücü yedekleme özelliği sayesinde sürücülerinizi istediğiniz bir alana yedekleyebilir ve ihtiyacınız olduğunda tekrar bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Driver Care programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. Wise Driver Care programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Wise Driver Care Nasıl İndirilir?

  PC’ye Wise Driver Care indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Wise Driver Care indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Wise Driver Care Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Wise Driver Care kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için kurulum penceresi üzerinde yer alan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. Wise Driver Care programının kurulum işleminin ikinci aşamasında ise programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü “Browse…” butonunu kullanarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   w2.PNG

  3. PC’ye Wise Driver Care kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   w3.PNG

  Wise Driver Care Nasıl Kullanılır?

  1. Wise Driver Care programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Wise Driver Care programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Check Up” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki sürücülerin mevcut durumunu kontrol edebilirsiniz.

   w4.PNG

  2. Sürücü durumlarının kontrol işlemi tamamlandıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden bilgisayarınızda güncelleme bekleyen tüm sürücüleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerinde bulunan tüm sürücüleri güncellemek için “Updatable Drivers” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Fix” butonuna tıklayın.

   w5.PNG

  3. Wise Driver Care programının sürücü yedekleme özelliğini “Rescue Center” bölümüne giriş yaparak kullanabilirsiniz. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek liste üzerinden yedeklemek istediğiniz sürücülerin tamamını “Drivers which can be backed up” seçeneğine tıklayarak seçebilirsiniz. Tüm sürücüleri seçtikten sonra “Back Up” butonuna tıklayarak sürücü yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   w6.PNG

  4. Wise Driver Care programının “Hardware Detection” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki tüm bileşenlerin marka ve modelini öğrenebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir bileşenin sürücüsünü tespit ederken zorluk yaşamazsınız.

   w7.PNG
Facebook yorumları