Wise Duplicate Finder 1.3.4

Bilgisayarınızdaki yinelenen dosyaların kopyasını silmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,4 MB
  Sürüm:
  1.3.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Duplicate Finder, bilgisayarınızda yinelenen dosyaların bir kopyasını kaldırmanızı sağlayan basit ve etkili bir programdır. Bilgisayarınızdaki yinelenen dosyalar çok fazla disk alanını kaplar ve bu nedenle bunları düzenli aralıklarla kaldırmanız gerekir. Wise Duplicate Finder, tüm bilgisayarı veya yalnızca belirli bir klasörü analiz ederek benzer veya aynı içeriğe sahip dosyaları arayabilir. Dosya adlarını ve dosya boyutlarını karşılaştırmak, kısmi eşleşmeleri aramak veya yalnızca kesin eşleşmeleri dikkate alarak arama sonuçlarını daraltmak için yapılandırabilirsiniz. Ek olarak, 'Gelişmiş Ayarlar' penceresinde dosya türü (görüntü, ses veya video dosyaları, belgeler, arşivler ve e-postalar), minimum veya maksimum dosya boyutu veya adı kullanıcı tanımlı içeren dosyalar gibi daha fazla ölçüt vardır. Ayrıca, dizinlerin tamamını arama dışında bırakabilir veya sıfır baytlık dosyaları aramak için Wise Duplicate Finder programını kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Duplicate Finder indirmek ücretsizdir.
  2. Wise Duplicate Finder programı çok hızlı işlem yapmanızı sağlayan gelişmiş özelliklere sahiptir.
  3. Wise Duplicate Finder programını kullanarak bilgisayarınızın depolama alanını önemli ölçüde genişletebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Duplicate Finder programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Wise Duplicate Finder Nasıl İndirilir?

  PC’ye Wise Duplicate Finder indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayara Wise Duplicate Finder indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Wise Duplicate Finder Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Wise Duplicate Finder kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Açılacak kurulum penceresinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   w1.PNG

  2. Kurulumun ikinci bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w2.PNG

  3. PC’ye Wise Duplicate Finder kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

   w3.PNG

  Wise Duplicate Finder Nasıl Kullanılır?

  1. Wise Duplicate Finder programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Wise Duplicate Finder programına giriş yapmanızın ardından karşınıza gelecek arayüz üzerinde 1 numara ile işaretlenmiş olan butona tıklayarak yinelenen dosyaları taramak istediğiniz alanı seçin ve ardından “Scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatın.

   w4.PNG

  2. Wise Duplicate Finder programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemi sonucunda bulunan dosyalar programın ana penceresi üzerinde listelenecektir. Bu pencere üzerinden silmek istediğiniz yinelenen dosyaları seçin ve ardından “Delete Selected” butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından seçtiğiniz dosyaların bilgisayarınızdan kaldırılma işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

   w5.PNG
Facebook yorumları