Wise folder hider 2.02

Wise folder hider indir – dosya gizleme programı

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2.50 mb
  Sürüm:
  2.02
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  wisecleaner.com
  Wise folder hider
  Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri gizlemeye yarayan dosya gizleme ve şifreleme programıdır.Program ile bilgisayarınızdaki tüm dosyaları tek bir tıklama ile kolaylıkla gizleyebiliyorsunuz.
  Kullanmakta olduğunuz sabit diskiniz veya taşınabilir dikinizde program yardımıyla sizin için önem taşıyan dosyalarınızı rahatlıka gizleyebilirsiniz.Programın usb aygıtlar için dosya gizleme desteğide bulunuyor.

  [​IMG]

  Wise folder hider özellikleri:
  • Dosya gizleme.
  • Klasör gizleme.
  • Çift şifreleme.
  • Sağ tık ile kolay dosya gizleyebilme.
  • Sabit disk ve taşınabilir disk desteği.
  • Usb aygıtlarda dosya gizleme desteği.
  • Büyük boyutlu dosya ve klasörleri hızlı biçimde gizleyebilme.
  • Kullanımı kolay arayüz.
  Wise folder hider kullanımı:
  Program kurulumundan sonra karşınıza bir şifre ekranı gelmekte.Bu bölümden klasör ve dosyalarınızı gizlemek ve için yeni bir şifre oluşturmanız gerekiyor.Bu kısımda oluşturduğunuz şifre çok önemli çünkü bu şifre ile gizlediğiniz dosyalara ulaşmanız mümkün olacak.Oyüzden oluşturduğunuz şifreyi unutmamalısınız.Şifreyi unutmanız durumunda hiçbir dosya ve klasöre ulaşamazsınız.

  [​IMG]

  Dosya gizleme:
  Şimdi dosya gizleme adımına gelelim.Dosyalarınızı gizlemek için dosya gizle(hide file) kısmına girip istediğiniz dosyası aç demeniz yeterli.Klasör gizleme kısmda aynı mantık ile çalışmakta.

  [​IMG]
  Klasör gizleme:
  Klasör gizlemek için dosya gizle(hide folder) giriş yapın ve gizlemek istediğiniz klasörü seçip tamama tıklayın.Gizlediğiniz dosyaları tekrar görünür yapmak için seçtiğiniz dosyanın üzerine gelin ve aç(open) kısmına tıklayın.Bu sayede dosya veya klasörünüz açılacaktır.
  Gizlediğiniz dosya veya klasörleri listeden çıkartma:
  Programda gizlemiş olduğunuz dosya ve klasörler şifre giriş ekranında giriş yaptıktan sonra karşınıza liste halinde gelmekte.Buradan artık gizlemek istemediğiniz klasör ve dosyalarıda çıkarmanız mümkün.Bunun için listeden çıkarmak istediğiniz programın üzerine gelip open kısmının yanındaki kutucuktan görünür yap(unhide) tıklamalısınız.
  Gizlenmiş dosyayı tekrar şifreleme:
  Programın ana şifresi haricinde ek olarak dosya ve klasörlere şifre koyabiliyorsunuz.Bunu için gizlemiş olduğunuz dosya listesine gelip seçtiğiniz dosya üzerine tıklayıp open bölümünün yanındaki kutucuktan şifre ata(set password) kısmına tıklayıp şifreyi girmelisiniz.
Facebook yorumları