Wise Game Booster indir 1.53

Bilgisayarınızdaki oyunları yüksek performanslı bir şekilde oynamanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3 MB
  Sürüm:
  1.53
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Game Booster, bilgisayarınızda oynayacağınız oyunları hızlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Wise Game Booster, sistem ayarlarınızı optimize ederek, gereksiz programları sonlandırarak ve alakasız hizmetleri tek bir tıklamayla durdurarak bilgisayarınızın performansını hemen artırabilir ve sistem kaynaklarınızın sadece oynadığınız oyuna odaklanmasını sağlar. Wise Game Booster programında bulunan Oyunlarım bölümüne ekleyeceğiniz oyunları bilgisayarınızda yüksek performanslı bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Game Booster programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Wise Game Booster programını oyun optimizasyonu işlemi dışında sistem optimizasyonu işlemleri için de kullanabilirsiniz.
  3. Wise Game Booster programı bilgisayarınızda çok düşük bir boyut alan kaplamaktadır.
  4. Wise Game Booster programının sahip olduğu tüm özellikleri tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Game Booster programını aktif ettiğiniz zaman arka planda çalışan tüm uygulamalar durdurulacaktır. Bu nedenle arka planda bulunan uygulamalardan gelen bildirimleri görüntülemede problem yaşayabilirsiniz.

  Wise Game Booster nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Wise Game Booster indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından kurulum dosyası otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır.

  Wise Game Booster nasıl kurulur?

  1. Wise Game Booster kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini onaylamak için “Anlaşmayı Kabul Ediyorum.” seçeneğini işaretleyin ve ardından İleri butonuna tıklayın.

   w1.png

  2. Wise Game Booster lisans sözleşmesini onayladıktan sonra programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve arından İleri butonuna tıklayın.

   w2.png

  3. Kurulum için gerekli olan işlemleri gerçekleştirdikten sonra Kurun butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Wise Game Booster kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.png

  4. Wise Game Booster kurulumu tamamlandıktan sonra Bitti butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   w4.png
  Wise Game Booster nasıl kullanılır?
  1. Bilgisayarınıza Wise Game Booster kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Wise Game Booster programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki Add Game butonuna tıklayarak optimize etmek istediğiniz oyunu ekleyebilirsiniz.

   w5.png

  2. Add Game butonuna tıkladıktan sonra sizden bilgisayarınızda optimize etmek istediğiniz oyunu seçmeniz istenecektir. Optimize etmek istediğiniz oyunu seçin ve ardından butonuna tıklayın.

   w6.png

  3. Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir oyunu Wise Game Booster programına ekledikten sonra oyunun yüksek performanslı bir şekilde çalışabilmesi için otomatik optimizasyon işlemi tamamlanacaktır. Optimizasyon işleminin tamamlanmasının ardından oyuna çift tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

   w7.png
Facebook yorumları