Wise Memory Optimizer indir 3.6.5

Bilgisayarınızın belleğini optimize ederek performansının artmasını sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  3.6.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Memory Optimizer, bilgisayarınızın bellek performansını artırmanızı sağlayan bir programdır. Çoğu bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bilmediği fiziksel hafızasını alan ve böylece performansını etkileyen arkaplanda çalışan uygulamalar bulunmaktadır.. Wise Memory Optimizer, bilgisayar performansını artırmak için bazı işe yaramaz uygulamaların aldığı fiziksel belleği serbest bırakmanıza ve ayarlamanıza yardımcı olur. Wise Memory Optimizer programında bulunan otomatik iyileştirme özelliği sayesinde siz unutsanız bile bilgisayarınızın belleği sürekli olarak temizlenir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Memory Optimizer indirmek ücretsizdir.
  2. Wise Memory Optimizer programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bellek temizleme işlemini sadece tek bir butona tıklayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Wise Memory Optimizer programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Wise Memory Optimizer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Wise Memory Optimizer indirmek için üst kısımda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Wise Memory Optimizer indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Wise Memory Optimizer Nasıl Kurulur?

  1. Wise Memory Optimizer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   w1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise Wise Memory Optimizer programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   w2.png

  3. Wise Memory Optimizer kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.png

  4. Wise Memory Optimizer kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Wise Memory Optimizer programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w4.png

  Wise Memory Optimizer Nasıl Kullanılır?

  1. Wise Memory Optimizer programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Wise Memory Optimizer programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden bilgisayarınızda kullanılan ve boşta bulunan bellek (RAM) boyutunu görüntüleyebilirsiniz.

   w5.png

  2. Wise Memory Optimizer programının ana ekranı üzerinde bulunan “Optimize” butonuna tıklayarak bilgisayarınızın belleğini tek tuşla boşaltabilirsiniz. Bellek optimizasyonu sonucunda bilgisayarınızın performansına önemli derecede artış olacaktır.

   w6.png

  3. Wise Memory Optimizer programının ayarlar bölümüne giriş yaparak kolaylıkla Otomatik Bellek Optimizasyonu ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

   w7.png
Facebook yorumları