Wise Plugin Manager 1.2.8

Bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarında bulunan eklentileri yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  1.2.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Plugin Manager, bilgisayarınızdaki web tarayıcılarınızda yüklü olan tüm eklentileri ve uzantıları ortaya çıkarır ve bunları bilgisayarınızdan devre dışı bırakmanız veya bilgisayarınızdan kaldırmanız için yardımcı olan programdır. Wise Plugin Manager piyasadaki en önemli dört web tarayıcısının (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera) desteklenmesini sağlar ve hangi eklentilerin saklanacağına ve hangilerinden kurtulacağına karar vermenize yardımcı olur. Her tarayıcıya, algılanan tüm eklentilerin ve araç çubuklarının bir listesini ve işlevlerinin özet bir açıklamasını görüntüleyebileceğiniz ayrı bir bölme atanır. Wise Plugin Manager, herhangi bir eklentiyi bir düğmeyi tıklatarak devre dışı bırakmanıza veya etkinleştirmenize, hatta ihtiyacınız olmayan veya kullanmadıklarınızı kalıcı olarak kaldırmanıza olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Plugin Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. Wise Plugin Manager programı, kategorisindeki en etkili sonucu veren programdır.
  3. Wise Plugin Manager programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Wise Plugin Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Wise Plugin Manager indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Wise Plugin Manager indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Wise Plugin Manager Nasıl Kurulur?

  1. Wise Plugin Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek kullanım koşullarını onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   w1.PNG

  2. Kurulumun diğer aşamasında ise Wise Plugin Manager programının bilgisayarınızda konumlandırılacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   w2.PNG

  3. PC’ye Wise Plugin Manager kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   w3.PNG

  Wise Plugin Manager Nasıl Kullanılır?

  1. Wise Plugin Manager programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Wise Plugin Manager programına giriş yaptıktan sonra açılan pencerenin sol bölümünde yer alan menü üzerinden bilgisayarınızda kurulu olan internet tarayıcılarını görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir internet tarayıcısının içerisinde yer alan eklentiyi durdurmak veya aktif etmek için 2 numaralı alanda gösterilen butonları kullanabilirsiniz.

   w4.PNG

  2. Liste üzerinden seçtiğiniz internet tarayıcısında yer alan herhangi bir eklentiyi kaldırmak için çöp kutusu butonuna tıklayabilirsiniz.

   w5.PNG

  3. Çöp kutusu butonuna tıkladıktan sonra açılan pencere üzerindeki “Yes” butonuna tıklayarak seçtiğiniz eklentinin tarayıcıdan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

   w6.PNG
Facebook yorumları