Wise Program Uninstaller indir 2.2.8

Bilgisayarınız üzerinde bulunan bir programı kaldırmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,7 MB
  Sürüm:
  2.2.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Program Uninstaller, bilgisayarınızda bulunan herhangi bir programı tüm parçaları ile kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Wise Program Uninstaller programını indirerek bilgisayarınızda kaldırırken hata aldığınız yazılım ve programları da kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Wise Program Uninstaller programı üzerinde yer alan zorla kaldır özelliğini kullanarak kaldıramadığınız programları ve yazılımları kaldırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Wise Program Uninstaller programını indirmek tamamen ücretsizdir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Wise Program Uninstaller programının eksi bir yönü bulunmamaktadır.

  Wise Program Uninstaller indirme nasıl yapılır?

  Wise Program Uninstaller indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Wise Program Uninstaller indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Wise Program Uninstaller kurulumu nasıl yapılır?

  Wise Program Uninstaller programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumun ilk aşamasında karşınıza gelecek pencere üzerinden Anlaşmayı kabul ediyorum seçeneğini işaretleyin ve İleri butonuna tıklayın.

  w1.png

  Daha sonrasında ise Wise Program Uninstaller programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından İleri butonuna tıklayın.

  w2.png

  Kurulumu başlatmak için Kurun butonuna tıklayın. Kurulum sadece saniyeler içerisinde tamamlanacaktır.

  w3.png

  Wise Program Uninstaller kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinden Bitti butonuna tıklayın. Program otomatik olarak çalışacaktır.

  w4.png

  Wise Program Uninstaller nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamladıktan sonra Wise Program Uninstaller programı otomatik olarak çalışacaktır. Wise Program Uninstaller programının ana ekranı üzerinde bilgisayarınız üzerinde yüklü olan uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz herhangi bir programı liste üzerinden üzerine tıklayarak kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Liste üzerinden programın boyutunu ve kurulum tarihini görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınız üzerinde boyutu yüksek olan kullanmadığınız programları tespit ederek kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  w5.png

  Kaldırmak istediğiniz programın üzerine tıklayarak Güvenli Kaldırma butonuna tıklayarak program kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın denetim masası üzerinden kaldırmakta zorluk çektiğiniz programları da Wise Program Uninstaller programı üzerinden kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Zorla Kaldırım butonuna tıklayarak kaldırmakta zorluk çektiğiniz programı kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

  w6.png

  Program üzerinde yer alan Custom Install özelliği sayesinde kaldırmak istediğiniz programın bulunduğu yeri göstererek de program kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki görselde nasıl yapacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

  w7.png
Facebook yorumları