Wise Registry Cleaner indir 10.1.6

Bilgisayarlarınızdaki Windows kayıt defteri hatalarını düzeltmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,5 MB
  Sürüm:
  10.1.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Registry Cleaner, bilgisayarınızdaki Windows kayıt defterini temizlemek ve birleştirmek yerine, hem sistem hızını hem de internet hızını iyileştirmek için ilgili sistem ayarlarını optimize etmenizi sağlayan bir programdır. Programın ana ekranında, programı kendi ihtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık bir programla temizlemek için ayarlayabilirsiniz. Wise Registry Cleaner, zamanlanan süre dolduğunda arka planda bulunan kayıt defterini otomatik olarak temizler. Ayrıca program üzerinde bulunan '1 tık ile temizle' simgesini masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, Wise Registry Cleaner'ı açmadan sadece simgeye tıklayarak kayıt defterini temizleyebilirsiniz.Wise Registry Cleaner programı üzerinden tek tıklama ile yapacağınız optimizasyondan sonra, bilgisayarınızın performansında önemli derecede iyileşme görebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise Registry Cleaner programını indirmek ücretsizdir.
  2. Wise Registry Cleaner, bilgisayarınızın performansının artmasını sağlayan ve her bilgisayarda mutlaka bulunması gereken bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wise Registry Cleaner programının sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmak için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Wise Registry Cleaner Nasıl İndirilir?


  Bilgisayarınıza Wise Registry Cleaner indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Wise Registry Cleaner kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Wise Registry Cleaner Nasıl Kurulur?

  1. Wise Registry Cleaner programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.png

  2. Wise Registry Cleaner kurulumunun ikinci adımında ise karşınıza gelecek pencere üzerinden programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w2.png

  3. Wise Registry Cleaner kurulumu için istenilen tüm işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.png

  4. Wise Registry Cleaner kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Program, bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   w4.png

  Wise Registry Cleaner Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Wise Registry Cleaner programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Wise Registry Cleaner programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “Fast Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarının tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   w5.png

  2. Kayıt defteri hataları listelendikten sonra “Clean” butonuna tıklayarak bulunan hataların ve gereksiz dosyaların temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   w6.png

  3. Temizleme işleminin tamamlanmasının ardından programdan çıkış yapabilirsiniz. Dilerseniz, Wise Registry Cleaner programında otomatik temizleme planı oluşturarak kayıt defteri hatalarının otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

   w7.png
Facebook yorumları