Wise System Monitor 1.5.2

Bilgisayarınızda çalışan herhangi bir programı tek tuşla sonlandırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  1.5.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise System Monitor, bilgisayarınızdaki tüm çalışan işlemleri denetlemenizi ve yönetmenizi sağlarken, bilgisayarınızın donanım yapılandırması hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan programdır. Wise System Monitor, CPU ve bellek tüketim oranları ve veri aktarım ayrıntılarının yanı sıra çalışan kullanıcı ve sistem işlemlerinin bir listesini görüntülemenizi sağlar. Wise System Monitor programı yalnızca sistemi veya NET işlemlerini görüntüleyecek ve bir işlemi yalnızca bir tıklatmayla zorla kapatabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wise System Monitor programını indirmek ücretsizdir.
  2. Wise System Monitor programını kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir program veya servisin internet erişimini de engelleyebilirsiniz.
  3. Wise System Monitor programındaki tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden tamamen sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Wise System Monitor Nasıl İndirilir?

  PC’ye Wise System Monitor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara Wise System Monitor indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Wise System Monitor Nasıl Kurulur?

  1. Wise System Monitor indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. Bilgisayara Wise System Monitor kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   w2.PNG

  3. PC’ye Wise System Monitor kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   w3.PNG

  Wise System Monitor Nasıl Kullanılır?

  1. Wise System Monitor programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Wise System Monitor programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızda çalışan tüm servisleri ve programları görüntüleyebilirsiniz.

   w4.PNG

  2. Eğer bilgisayarınızda çalışan herhangi bir programı veya servisi durdurmak istiyorsanız Wise System Monitor programının ana penceresi üzerinden durdurmak istediğiniz programın veya servisin yanında bulunan butona tıklayın ve açılır menü üzerinde yer alan “End Process” yazısına tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından seçtiğiniz servis veya program tamamen durdurulacaktır.

   w5.png

  3. Wise System Monitor programını kullanarak seçtiğiniz programı veya servisi tamamen durdurmak yerine internet erişimini engelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki herhangi bir program veya servisin internet erişimini engellemek için program veya servisin yanında bulunan butona tıklayın ve ardından açılır menü üzerindeki “Block Network Access” yazısına tıklayın. Bu işlemi uygulamanızın ardından seçtiğiniz program veya servisin internet erişim tamamen durdurulacaktır.

   w6.png

  4. Wise System Monitor programının “Hardware Monitor” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın donanımı hakkında tüm bilgileri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   w7.PNG
Facebook yorumları