WonderShare MobileGO indir 8.5.0

Bilgisayarınızdan akıllı cihazlarınıza bağlantı sağlayabileceğiniz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  8.5.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Wondershare
  WonderShare MobileGO, bu program sayesinde bilgisayarınız üzerinden nerede olursanız olun IOS veya Android cihazlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. MobileGO programı kullanarak sadece cihazları yönetme işlemi dışında veri aktarımı, veri kurtarma, arama yapma/yanıtlama, tek tıkla Root vb. gibi işlemleri de ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- WonderShare MobileGO
  programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Program hem IOS hem de Android cihazları desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- WonderShare MobileGO programında bilgisayarınızdan akıllı cihazınıza dosya aktarımı yaparken bu işlemin biraz yavaş gerçekleştiğini söyleyebiliriz.
  2- Program ilk yüklendiği zaman deneme süresi ile geliyor. Programı sürekli olarak kullanmak için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  WonderShare MobileGO nasıl yüklenir?

  WonderShare MobileGO programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan ‘Hemen indir’ butonuna tıklayın. WonderShare MobileGO programının kurulum dosyasının indirme işlemi bilgisayarınıza ücretsiz olarak başlayacaktır.

  WonderShare MobileGO nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz WonderShare MobileGO kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan ekran üzerinden Install butonuna tıklayın.
  wonder1.PNG


  MobileGO programının bilgisayarınıza kurulum işlemi sürerken dilerseniz kurulum ekranının sağ alt kısmında bulunan Hide butonuna tıklayarak kurulumun arka planda devam etmesini sağlayabilirsiniz.
  wonder2.PNG


  MobileGO programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Start Now butonuna tıklayarak programı çalıştırın.
  wonder3.PNG


  WonderShare MobileGO nasıl kullanılır?

  WonderShare MobileGO programının kurulumu tamamlandıktan sonra program çalıştığı zaman karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden bağlanmak istediğiniz cihazın işletim sistemini IOS veya Android olarak seçerek devam edin.
  wonder4.PNG


  İşletim sistemi seçimi yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Android veya IOS cihazınızın programa bağlantısını sağladıktan sonra yapabileceğiniz işlemlerin bazıları şunlardır:

  - Data Recovery (Veri Kurtarma)

  - One-click Backup (Tek Tıkla Yedekleme)

  - One-click Root (Tek Tıkla Root)

  - Arama gönderme/yanıtlama vb.

  wonder5.PNG
Facebook yorumları