Wondershare UniConverter 9.7.5

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz medya dönüştürücü programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  967 KB
  Sürüm:
  9.7.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Wondershare
  Wondershare UniConverter, bilgisayarınızdaki medya dosyalarını dönüştürmenize yarayan bir programdır. Wondershare UniConverter programını kullanarak ses ve video dosyalarını (örneğin, 3GP, M4A, RM, MOV, DAT, DVD videoları) AVI, WMV ve MP4 de dahil olmak üzere birden fazla biçime dönüştürebilirsiniz. Programın arayüzü temiz ve oldukça sezgiseldir. Medya dosyaları, dosya tarayıcısı veya "sürükle ve bırak" yöntemi kullanılarak dosya kuyruğuna alınabilir. Aynı anda birden fazla öğeyi işlemek mümkündür. Dosya listesinde, her bir öğenin başlangıç ve çıkış formatı, süresi, boyutu ve çözünürlüğü ile birlikte küçük resmi kontrol edebilirsiniz. Varsayılan ayarları tercih ederseniz, çıkış dizinini ve dosya türünü belirterek dönüştürme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Wondershare UniConverter indirmek ücretsizdir.
  2. Wondershare UniConverter programı, birden fazla programın yapabileceği özellikleri içeriğinde barındırmaktadır.
  3. Wondershare UniConverter programını kullanarak internet sitelerinde bulunan videoları bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Wondershare UniConverter programının sahip olduğu bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Wondershare UniConverter Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Wondershare UniConverter indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Wondershare UniConverter programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  Wondershare UniConverter Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Wondershare UniConverter kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak kurulum sihirbazı üzerinden Wondershare UniConverter programını kullanmak istediğiniz dili ve programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra “Install” butonuna tıklayın.

   v1.PNG

  2. PC’ye Wondershare UniConverter kurulumu tamamlanmasının ardından “Start Now” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra Wondershare UniConverter programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   v2.PNG

  Wondershare UniConverter Nasıl Kullanılır?

  1. Wondershare UniConverter programının bilgisayarınıza kurulumunun ardından masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Wondershare UniConverter programına giriş yaptıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerinde bulunan “Add Files” butonuna tıklayarak veya pencere üzerindeki alana dönüştürme işlemi uygulamak istediğiniz dosyayı sürükle bırak işlemi aracılığıyla programa ekleyebilirsiniz.

   v3.PNG

  2. Wondershare UniConverter programına dönüştürme işlemi uygulamak istediğiniz medya dosyasını ekledikten sonra medya dosyasına uygulayabileceğiniz işlemleri “Target” bölümünden seçebilirsiniz. Medya dosyasına uygulamak istediğiniz dönüştürme işlemini seçtikten sonra “Convert” butonuna tıklamanız yeterlidir.

   v4.PNG

  3. Wondershare UniConverter programında bulunan “Download” bölümüne giriş yaparak herhangi bir internet sitesi üzerinde yer alan bir video dosyasını bilgisayarınıza MP3 veya MP4 olarak farklı kalitelerde indirebilirsiniz. “Download” bölümüne giriş yaptıktan sonra “Paste URL” bölümüne indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırıp onaylamanız yeterlidir.

   v5.PNG
Facebook yorumları