World at Arms (Android) 4.2.4d

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz online strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  34 MB
  Sürüm:
  4.2.4d
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gameloft SE
  World at Arms, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur. World at Arms oyununda, şehrinizi kurun, ordunuzu eğitin ve okyanusun en derin bölgesinden gökyüzüne kadar tüm dünyayı kapsayan tamamen modern savaşlara katılın. Her millet için istila planları olan haydut bir ordu olan KRA'ya karşı savaşın. Sadece siz ve müttefikleriniz, heyecan verici Solo Kampanya modunda onları yok etme gücüne ve becerisine sahiptir. Ancak, stratejinizi gerçekten test eden zorlu çok oyunculu modda arkadaşlarınıza eğlence ve zafer için meydan okuyabilirsiniz. Yeni silahların, teknolojinin ve taktiklerin kilidini açan tesisler inşa ederek ve geliştirerek tabanınızı oluşturun. Kendi Askeri ulusunuzu güçlendirmek, tesislerinizi iyileştirmek, ordu birimlerini geliştirmek, ücretsiz ikramiye kazanmak ve sayısız başarıları tamamlamak için kaynakları toplayın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. World at Arms oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. World at Arms oyunu çok kaliteli grafiklere ve akıcı bir oynanışa sahiptir.
  3. World at Arms oyununda bulunan seviye kavramından dolayı oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. World at Arms oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. World at Arms oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android için World at Arms Nasıl İndirilir?

  World at Arms oyununu indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza World at Arms indirmek için Play Store uygulamasında bulunan “Yükle” butonuna tıklayın.


  Android için World at Arms Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz World at Arms oyununun kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. World at Arms oyununu oynamak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için World at Arms Nasıl Oynanır?

  1. World at Arms oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu cihazınızın menüsü üzerinde bulunan logosuna dokunarak başlatın. World at Arms oyununa ilk kez giriş yaptığınızda ilk olarak kendi ulusunuzu inşa edin.

   w0.jpg

  2. World at Arms oyununda kendi ulusunuzu oluşturduktan sonra ulusunuzda bulunan üssünüzü yönetin ve askerlerinizi eğitmeye başlayın.

   w1.jpg

  3. World at Arms oyununda askerlerinizi belirli bir seviyeye getirdikten sonra artık savaşabilirsiniz. Kendi statünüzde bulunan düşmanlarınızın üslerine saldırı düzenleyerek onların kaynaklarını yağmalayabilirsiniz.

   w2.jpg

  4. Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra World at Arms oyununda Küresel Savaş başlatabilirsiniz. Bu Küresel Savaş sonucunda çok yüksek sayıda kaynak elde edebilirsiniz.

   w3.jpg
Facebook yorumları