World of Tanks bilgisayara indir 5.7.0

Android markette bulunan World of Tanks oyununu bilgisayara indirme yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  5.7.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Blitz
  World of Tanks bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızdan oynayabildiğiniz World of Tanks oyununu bilgisayarınız üzerinden de kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Bu yazımızda sizlere World of Tanks oyununun bilgisayara indirme yöntemi anlatılmıştır. Eğer World of Tanks oyununu Android cihazlarınızda oynamak istiyorsanız buraya tıklayarak World of Tanks Android sürümüne ulaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- World of Tanks bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- World of Tanks oyununu bilgisayarınız üzerinden oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara World of Tanks indirme nasıl yapılır?

  World of Tanks bilgisayara indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza World of Tanks ücretsiz indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklamanız.

  Bilgisayara World of Tanks kurulumu nasıl yapılır?

  World of Tanks oyununu bilgisayardan oynayabilmeniz için LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. World of Tanks bilgisayara indirme işlemini LD Player programı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. LD Player kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işleminin gerçekleştirilebilmesi için 265 MB’lık bir ek dosya indirme işleminin tamamlanması gerekmektedir. Bu ek dosyanın indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayınız.

  ld2.png

  LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra LD Player üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

  ld3.jpg

  Play Store uygulamasını kullanarak World of Tanks bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Play Store uygulamasını kullanmak için Gmail hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account yazısına tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına World of Tanks yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  World of Tanks bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirmek için Yükle butonuna tıklayın.

  ld6.jpeg

  Bilgisayardan World of Tanks nasıl oynanır?

  World of Tanks bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yaparak hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer bağlı olduğunuz Gmail hesabı üzerinden daha önce World of Tanks oyununu oynadıysanız mevcut hesabınız ile devam edebilirsiniz. Eğer World of Tanks oyununu ilk kez oynayacaksanız oyunun size vereceği ipuçları sayesinde oyunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  ld7.jpg
Facebook yorumları