WPS Office Android indir 11.2.3

Android cihazlarınız üzerinde tüm office belgelerinizi görüntülemeyi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  38 MB
  Sürüm:
  11.2.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kingsoft
  WPS Office Android, Word, PowerPoint, Excel, Not Defteri, Google Dokümanlar, E-Tablolar, Slayt Gösterileri, PDF belgeleri ve OpenOffice uygulamaları ile oluşturulmuş dosyaları Android cihazlarınız üzerinden görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır. WPS Office uygulaması tüm office dosyaları ve belgeleri ile tam uyumluluk sağlar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- WPS Office Android
  uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- WPS Office Android sayesinde dosyalarınızı şifreleyerek belgelerinizi güvende tutabilirsiniz.

  3- Uygulama 51 dil ve tüm office dosya biçimlerini destekler.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- WPS Office Android
  uygulaması reklam içermektedir.

  2- Uygulama üzerinde kullanmak istediğiniz bazı şablonlar için ödeme yapmak zorundasınız.

  WPS Office Android uygulaması nasıl yüklenir?

  WPS Office uygulamasını Android cihazlarınıza yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Uygulama sahip olduğu düşük boyut sayesinde cihazınıza indirme işlemi hızlıca tamamlanacaktır.

  WPS Office Android uygulaması nasıl kurulur?

  WPS Office uygulamasını Android cihazlarınıza Google Play Store üzerinden indirin. Google Play Store üzerinden indireceğiniz WPS Office uygulaması otomatik olarak cihazınıza kurulacaktır.

  WPS Office Android uygulaması nasıl kullanılır?

  WPS Office uygulamasına giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan ekranda cihazınız üzerinde bulunan WPS Office uygulamasının desteklediği formatta olan belgeler otomatik olarak listelenecektir. Buradan cihazınız üzerinde bulunan belgelere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  wps1.jpg

  WPS Office uygulamasının arayüzünde sağ alt kısımda bulunan + butonuna dokunarak yeni bir belge oluşturabilirsiniz. Bu menüden oluşturacağınız belgeler otomatik olarak WPS Office uygulaması üzerine yedeklenecektir.
  wps2.jpg


  Uygulamanın alt kısmında bulunan menüden Araçlar kısmına dokunarak işlevsel birçok aracı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu kısımdan PDF Araçları, Resim Dönüştürme Araçları, Resim Paylaşımı, Dosya Sıkıştırıcı vb. gibi profesyonel işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  wps3.jpg

  Uygulamanın alt kısmında bulunan menüde Şablonlar bölümüne tıklayarak yüzlerce şablona ulaşabilirsiniz. Bazı şablonlar ücretsiz olduğu gibi bazıları da ücretli. Ancak ücretsiz olan şablonların da yeteri kadar işinizi göreceğini söyleyebiliriz.
  wps4.jpg

  Son olarak menüde bulunan Ben kısmına gelerek buradan sahip olduğunuz Şablonları görüntüleyebilir ve dilerseniz Premium özellikler için satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ayarlar bölümünden de uygulama ayarlarını yönetebilmeniz mümkün.
  wps5.jpg
Facebook yorumları