X-Mirage indir 2.5.1

IOS cihazlarınızın ekran görüntüsünü bilgisayara aktarmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  22,5MB
  Sürüm:
  2.5.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  X-Mirage
  X-Mirage, IOS işletim sistemine sahip olan cihazların ekran görüntüsünü bilgisayara aktarmayı sağlayan bir programdır. X-Mirage programını kullanarak birden fazla iOS cihazını bilgisayara yansıtabilirsiniz. Bilgisayarınızı diğer AirPlay alıcılarından ayırt etmek için adlandırabilirsiniz. IOS cihazlarınızda oynadığınız bir oyunu, izlediğiniz bir videoyu, görüntülediğiniz bir fotoğrafı ve diğer birçok işlemi kolaylıkla bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz. X-Mirage programını kullanarak bilgisayarınıza yansıtacağınız IOS cihazınızın ekran görüntülerini tek tıkla video kaydına alabilir ve aldığınız video kayıtlarını dışa aktarabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. X-Mirage indirmek ücretsizdir.
  2. X-Mirage programına birden fazla IOS cihazınızı ekleyebilmeniz mümkündür.
  3. X-Mirage kullanarak yapacağını ekran görüntüsü aktarma işlemi çok yüksek kalitede gerçekleştirilir.
  4. X-Mirage ile bilgisayara yansıtılan IOS cihazların ekran görüntüleri bilgisayara yüksek kalitede yansıtılır. İzlediğiniz videoların veya görüntülediğiniz fotoğrafların kalitesinde değişme olmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. X-Mirage programının sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmanız için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. X-Mirage programını kullanarak sadece görüntü aktarma özelliği yapabiliyorsunuz. Mobil cihazlarınızı bilgisayardan yönetme şansınız bulunmuyor.

  X-Mirage Nasıl İndirilir?

  X-Mirage indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza X-Mirage indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  X-Mirage Nasıl Kurulur?

  1. X-Mirage programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden bilgisayarınıza X-Mirage kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   x1.png

  2. Bilgisayarınıza X-Mirage programının kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   x2.png

  3. X-Mirage kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. X-Mirage kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   x3.png

  X-Mirage Nasıl Kullanılır?

  1. X-Mirage programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. X-Mirage programına giriş yaptıktan sonra IOS cihazlarınızın ekran görüntüsünü bilgisayarınıza nasıl aktarabileceğinizi programın ana ekranında yer alan öğreticiyi takip ederek öğrenebilirsiniz.

   x4.png

  2. IOS cihazlarınızda bulunan uygulamalar, oyunlar, fotoğraflar, videolar, sunumlar, web siteleri ve diğer tüm gerçekleşen olaylar bilgisayarınızın ekranına hızlı bir şekilde aktarılır. X-Mirage programını kullanarak bilgisayarınıza aktaracağınız görüntülerde hiçbir şekilde görüntüde kalite kaybı ve takılma gibi problemler yaşamazsınız.

   x5.jpg
Facebook yorumları