X-VPN (Android) 114

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  27 MB
  Sürüm:
  114
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Free Connected Limited
  X-VPN, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz VPN uygulamasıdır. Android cihazlarınızda X-VPN uygulamasını kullanarak internette güvenli ve özel bir şekilde gezinin. Uygulama, çevrimiçi gizliliğinizi çok hızlı ve sağlam bir bağlantıyla korumanıza yardımcı olur. Konumlar arasında basit geçiş yapabilir ve ardından IP'niz kolayca başka bir ülke üzerinde görünür. Anonim olarak gezinmek, gizliliğinize en yüksek korumayı sağlayacaktır. ISS'ler ve üçüncü taraflar kimliğinizi bilemez. Tüm bu özelliklere ek olarak X-VPN uygulaması Kill Switch, DNS Sızıntı Testi ve IP denetleyicisi dahil olmak üzere tüm kullanıcılar için çeşitli işlevsel güvenlik araçları sunmaktadır. Kill Switch özelliği açıkken, X-VPN bağlantısı kesilirse tüm internet devre dışı bırakılır. DNS Sızıntısı olup olmadığını kontrol etmek test aracıyla çok kolaydır. X-VPN'e bağlandıktan sonra IP bilgilerinizi de detaylı olarak kontrol edebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. X-VPN uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. X-VPN uygulamasını kullanarak mobil cihazlarınızdan erişim problemi yaşadığınız internet sitesi ve uygulamalara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.
  3. X-VPN uygulamasındaki özel sunuculara bağlantı sağlayarak Android cihazınızda kullandığınız internet bağlantısının kalitesini artırabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. X-VPN uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. X-VPN uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamayı Premium versiyonuna yükseltmeniz gerekmektedir.

  Android için X-VPN Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza X-VPN indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza X-VPN indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için X-VPN Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz X-VPN uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. X-VPN uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınızda giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için X-VPN Nasıl Kullanılır?

  1. X-VPN cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. X-VPN uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılacak ekran üzerindeki güç butonuna dokunun. Güç butonuna dokunmanızın ardından X-VPN uygulaması en hızlı VPN konumuna bağlantı başlatacaktır. X-VPN uygulamasını cihazınızın arka planında çalıştırarak istediğiniz web sitesine veya uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

   x1.png

  2. X-VPN uygulamasında yer alan 5000’den fazla sunucu ve 50’den fazla ülkeye bağlantı sağlayabilirsiniz.

   x2.png

  3. X-VPN uygulamasında Premium özelliğini satın aldığınızda; satın aldığınız Premium hesabınız 5 cihaza kadar desteklenmektedir.

   x3.png
Facebook yorumları