Xender indir (Android) 4.1.2

Android cihazınızdan başka bir cihaza veya bilgisayara veri göndermenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  28 MB
  Sürüm:
  4.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Xender Team
  Xender, Android cihazınız üzerinde bulunan uygulamaları, dosyaları, fotoğrafları, videoları ve müzikleri başka bir telefona veya bilgisayarınıza ücretsiz olarak transfer etmenizi sağlayan uygulamadır. Uygulama sayesinde kablosuz bir şekilde dosya paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Xender uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Xender uygulaması üzerinden her türlü dosyayı bir telefona veya bilgisayara transfer etmek mümkündür.
  3- Kablosuz veri transferi uygulamaları arasında Xender uygulaması üst sıralarda yer almaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde bazı işlemleri gerçekleştirirken donma ve kesilmeler yaşanabiliyor. Bu durum biraz internet bağlantınız ile alakalı da olabilir.
  2- Xender uygulaması üzerinden uygulama paylaşırken bazen sorun yaşanabiliyor.

  Xender nasıl yüklenir?

  Yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Xender uygulamasını ücretsiz olarak akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

  Xender nasıl kurulur?

  Xender uygulaması sahip olduğu düşük boyut sayesinde indirme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Google Play Store üzerinden indirdiğiniz uygulamalar cihazınıza otomatik olarak kurulur. Uygulamayı kullanabilmek için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Xender nasıl kullanılır?

  Xender uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra cep telefonunuzun ana ekranında bulunan Xender uygulamasının simgesine tıklayarak uygulamayı çalıştırın. Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda karşınıza cihazınız üzerinde yüklenmiş olan uygulamaları görüntüleyebiliyorsunuz. Bu uygulamaların üzerine tıklayarak dilerseniz başka bir telefona ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
  xen1.jpg


  Uygulama üzerinde bulunan QR kodunu diğer kullanıcılar ile paylaşarak cihazınızı diğer kullanıcıların cihazı ile bağlayabilirsiniz.
  xen2.jpg

  Uygulama üzerinde bulunan History kısmına giriş yaparak daha önce gönderdiğiniz veya aldığınız dosya, resim, fotoğraf ve uygulamaları bu ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  xen3.jpg

  Uygulama üzerinden diğer akıllı cihazlara bağlantı sağlamak çok kolaydır. Connect to Jio Phone kısmına giriş yaparak yeni bir erişim noktası oluşturmak için Create Hotspot butonuna dokunun. Bu buton üzerinden dilerseniz bluetooth veya wi-fi üzerinden diğer akıllı cihazlar ile bağlantı sağlayabilir ve ücretsiz olarak dosya aktarım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  xen4.jpg


  Xender uygulamasının bilgisayarınız üzerinde bağlantı sağlanması için Xender uygulamasının web sitesine giriş yaparak orada bulunan QR kodunu akıllı cihazınız üzerinden taratın. QR kodunun tarama işleminden hemen sonra cihazınız üzerinde bulunan dosyaları, uygulamaları, fotoğrafları, videoları ve müzikleri Xender uygulamasının web sürümü üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Sürükle – bırak işlemi yaparak akıllı cihazınızda bulunan dosyaları bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan herhangi bir dosyayı da hızlı bir şekilde akıllı cihazınız üzerine gönderebilirsiniz.

  xen5.jpg

  xen6.png
Facebook yorumları