XnConvert 1.83

Bilgisayarınızdaki görüntü dosyalarına çeşitli işlemler uygulayabileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,1 MB
  Sürüm:
  1.83
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Pierre E Gougelet
  XnConvert, bilgisayarınızdaki görüntülere kırpma, efekt ekleme, filigran ekleme, yeniden boyutlandırma ve dönüştürme işlemi uygulayabileceğiniz bir programdır. XnConvert, makul miktarda sistem kaynağı üzerinde çalışır, iyi bir yanıt süresine sahiptir, arayüz için birden fazla dili destekler, bir görevi hızlı bir şekilde bitirir ve dönüşümden sonra iyi bir görüntü kalitesini korumayı başarır. Görüntülerin yeni biçimini ve hedefini belirledikten sonra dönüştürme işine devam edebilirsiniz. Ayrıca, dosya yeniden adlandırma kurallarını (örn. Büyük/Küçük harf değişimi) ayarlayabilir, klasör yapısını ve meta verileri ve diğerlerini korumak için XnConvert programını etkinleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. XnConvert indirmek ücretsizdir.
  2. XnConvert programını kullanarak bilgisayarınızdaki görüntüleri toplu bir şekilde dönüştürebilirsiniz.
  3. XnConvert programında gerçekleştireceğiniz işlemler sırasında seçtiğiniz görüntünün kalitesinde herhangi bir düşüklük yaşamazsınız.
  4. XnConvert programının sahip olduğu tüm özelliklere herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  XnConvert Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara XnConvert indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. XnConvert programını bilgisayarınıza Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  XnConvert Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz XnConvert kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırınca aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   x1.PNG

  2. PC’ye XnConvert kurulum işlemini gerçekleştirirken pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak program dosyalarının bilgisayarınızda arşivleneceği bölümü belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   x2.PNG

  3. Bilgisayara XnConvert kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden hızlı bir şekilde çıkış yapabilirsiniz.

   x3.PNG

  XnConvert Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak XnConvert programını çalıştırın. XnConvert programını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Add Files…” butonuna tıklayarak işlem uygulamak istediğiniz görüntüleri seçin.

   x4.PNG

  2. İşlem uygulamak istediğiniz görüntüleri XnConvert programına aktardıktan sonra programın “Actions” bölümünden uygulamak istediğiniz işlemleri “Add action” bölümünden seçin.

   x5.png

  3. Seçtiğiniz işlemleri “Actions” bölümünden düzenleyin ve ardından “Convert” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın.

   x6.PNG

  4. Dönüştürme işleminin tamamlanmasının ardından tamamlanan işlemler hakkında detaylı bilgiyi XnConvert programının ana penceresi üzerinde görüntüleyebilirsiniz. “Close” butonuna tıklayarak bu pencereyi kapatabilir ve ardından bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   x7.PNG
Facebook yorumları