XYPLORER 20.80

Bilgisayarınızdaki dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,4 MB
  Sürüm:
  20.80
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cologne Code Company
  XYPLORER, kullanıcı dostu bir arayüzle gelen ve birden çok sekmeyi destekleyen bir dosya yönetim sistemidir. XYPLORER programında yeni bir sekmede veya bölmede bir konum açabilir, seçilen bir satırı panoya kopyalayabilir ve dosyaları çeşitli şekillerde yeniden adlandırabilirsiniz. Ayrıca, dosyaları ve klasörleri taşıyabilir, kopyalayabilir veya yedekleyebilir, komut satırı bağımsız değişkenleri olan bir öğeyi açabilir, kısayollar oluşturabilir, dosyaları silebilir, adları değiştirebilir ve değiştirilen tarihi geçerli olarak ayarlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak XYPLORER programını kullanarak: verileri çeşitli parametrelere göresıralayabilir, sütunları özelleştirebilir, sekmeleri simgeleyebilir ve yeniden adlandırabilir, klasör boyutlarını belirleyebilir, sık kullanılanlar listesi oluşturabilir, etiket ekleyebilir ve düzenleyebilir, kullanıcı tanımlı yönetebilirsiniz komutları çalıştırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. XYPLORER programını indirmek ücretsizdir.
  2. XYPLORER programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı kullanarak birden fazla konumdaki dosyaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. XYPLORER programı çok düşük sistem kaynağı kullanır. Bu özelliği sayesinde bilgisayarınızda herhangi bir performans düşüklüğüne neden olmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. XYPLORER programının sahip olduğu bazı özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  XYPLORER Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara XYPLORER indirmek için Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara XYPLORER indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  XYPLORER Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara XYPLORER kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek pencere içerisindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   x1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak XYPLORER programını kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak XYPLORER kurulum işlemini gerçekleştirin.

   x2.PNG

  3. PC’ye XYPLORER kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   x3.PNG

  XYPLORER Nasıl Kullanılır?

  1. XYPLORER programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. XYPLORER programına giriş yaptığınızda açılan arayüz üzerinden içerisindeki dosya ve klasörleri yönetmek istediğiniz disk bölümünü seçin.

   x4.PNG

  2. Dosya ve klasörlerini yönetmek istediğiniz disk bölümünü seçtikten sonra XYPLORER programını kullanarak bilgisayarınızda farklı konumlarda yer alan dosya ve klasörleri hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca bölünmüş pencere özelliği sayesinde farklı konumlardaki dosyaları ve klasörleri tek bir arayüz içerisinden görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

   x5.PNG

  3. XYPLORER programının arayüzü içerisindeki herhangi bir dosyanın üzerine farenizin imlecini sürüklediğinizde o dosyanın içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik dosyaları incelerken dosyaları kolay bir şekilde ayırmanızı sağlar.

   x6.jpg
Facebook yorumları