Yandex Navigasyon (Android) 3.97

Android cihazınızda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli navigasyon uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  94 MB
  Sürüm:
  3.97
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Yandex
  Yandex Navigasyon, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz navigasyon uygulamasıdır. Yandex Navigasyon, sürücülerin hedeflerine en uygun rotayı çizmelerine yardımcı olur. Rotanızı çizerken uygulama trafik sıkışıklığı, kazalar, yol çalışmaları ve diğer yol olaylarını dikkate alır. Yandex.Navigator, seyahatiniz için en hızlıdan başlayarak üç seçeneğe kadar sunar. Seçtiğiniz seyahat sizi paralı yollara götürürse, uygulama bu konuda sizi önceden uyarır. Yandex Navigasyon, yol boyunca sizi yönlendirmek için sesli istemleri kullanır ve rotanızı cihazınızın ekranında görüntüler. Ek olarak, kaç dakika ve kilometre sürmeniz gerektiğini her zaman görebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Yandex Navigasyon uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Yandex Navigasyon uygulamasını Android cihazınızda internet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz. (Öncesinde cihazınıza harita indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.)

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Yandex Navigasyon uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Android için Yandex Navigasyon Nasıl İndirilir?

  Yandex Navigasyon indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Yandex Navigasyon indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Yandex Navigasyon Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Yandex Navigasyon uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Yandex Navigasyon uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için Yandex Navigasyon Nasıl Kullanılır?

  1. Yandex Navigasyon cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Gitmek istediğiniz rotayı Yandex Navigasyon uygulamasına girin ve ardından oluşturulacak olan farklı yollardan dilediğinizi kullanın. Yandex Navigasyon uygulamasında bulunan canlı trafik bilgisi ve alternatif rotalar sayesinde gideceğiniz noktaya en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

   y1.jpeg

  2. Yandex Navigasyon uygulamasındaki kullanıcı yorumları ve yol uyarıları özelliğini kullanarak yola çıkmadan önce hangi yolların müsait olduğunu, hangi yollarda çalışma olduğunu veya yolun kapalı/açık olduğunu vb. gibi özelliklere ulaşabilirsiniz.

   y2.jpeg

  3. Yandex Navigasyon uygulamasında internet bağlantısız navigasyon kullanabilmeniz de mümkündür. Gitmek istediğiniz rotayı evinizde iken internetten indirerek Android cihazınızda internet olmasa bile uygulamayı kullanabilirsiniz.

   y3.jpeg

  4. Yandex Navigasyon uygulamasını kullanarak seyahat ederken EDS Noktaları ve Hız Limiti Uyarılarını da kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede trafik kurallarına uygun bir şekilde hareket edebilirsiniz.

   y4.jpeg

  5. Yandex Navigasyon uygulamasında bulunan Sesli Yönlendirme özelliği sayesinde aracınızda direksiyon başında iken Android cihazınızın ekranına bakmadan sadece sesli komutları takip ederek navigasyon kullanabilirsiniz.

   y5.jpeg
Facebook yorumları