Yoga VPN (Android) 4.6.300

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,4 MB
  Sürüm:
  4.6.300
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Sarah Hawken
  Yoga VPN, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz VPN uygulamasıdır. Yoga VPN, internette güvenli ve anonim olarak dolaşmanıza, kısıtlamaları atlamanıza ve favori web sitelerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olmak için dünya genelinde çok sayıda proxy sunucusuna erişim sağlar. Diğer pek çok benzer VPN uygulamalarının aksine Yoga VPN, özelliklerini tamamen ücretsiz sunmayı vaat ediyor ve uygulama içi satın alımlar içermiyor. Yoga VPN uygulamasına giriş yapmanızın ardından uygulamanın otomatik olarak en hızlı sunucuya bağlanmasına izin verin veya kişisel olarak mevcut listeden bir bölge seçin. Ardından, güvenli bir şekilde internette gezinmeye başlayabilir, kimliğinizi gizleyebilir ve ortak bir Wi-Fi ağı kullanırken bile kişisel verilerinizi koruyabilirsiniz. Yoga VPN, verileri şifrelemek için UDP ve TCP protokollerine güvendiğinden, hiçbir üçüncü taraf çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Yoga VPN uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Yoga VPN uygulamasındaki tüm sunucuları herhangi bir ödeme yapmadan kullanabilirsiniz.
  3. Yoga VPN uygulamasını kullanarak Android cihazınızda erişim engeline takıldığınız uygulamaları veya websitelerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  4. Yoga VPN uygulamasını kullanarak üçüncü tarafların çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini önleyin ve kişisel verileri koruyun.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Yoga VPN uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Yoga VPN Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Yoga VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Yoga VPN indirme işlemini Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.


  Yoga VPN Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Yoga VPN kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Yoga VPN Nasıl Kullanılır?

  1. Yoga VPN uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yoga VPN uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerindeki “GO” butonuna dokunarak hızlı bir şekilde yeni bir VPN bağlantısı oluşturabilirsiniz.

   y1.png

  2. Yoga VPN uygulamasına hiçbir ücret ödemeden sahip olduğu tüm sunuculara bağlantı sağlayabilirsiniz. Yoga VPN uygulamasında bağlantı sağlamadan önce bağlanmak istediğiniz sunucu türünü seçmeniz gerekmektedir.

   y2.png

  3. Yoga VPN uygulamasını kullanarak internette anonim olarak gezinti sağlayabilirsiniz. Bu özelik, internette paylaştığınız verilerin gizliliğini korumanız için etkili bir çözümdür.

   y3.png
Facebook yorumları