YouCut Video Editor indir (Android) 1.271.66

Android cihazlarınızda bulunan videoları düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  1.271.66
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  InShot
  YouCut Video Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. YouCut Video Editor uygulaması Android cihazlarınız üzerinde profesyonel video düzenleme imkanı sunmaktadır. Cihazınız üzerinde bulunan videoları YouCut Video Editor uygulamasını kullanarak nerede olursanız olun hızlı bir şekilde video düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- YouCut Video Editor uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- YouCut Video Editor
  uygulaması, standart video düzenleme uygulamalarına göre kullanıcılarına daha fazla video düzenleme özelliği sunmaktadır.
  3- Uygulama üzerinde birden fazla düzenleme işlemini tek bir ekran üzerinden hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik de uygulamanın kullanılabilirliğini arttırmaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- YouCut Video Editor uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.

  YouCut Video Editor indirme nasıl yapılır?

  YouCut Video Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden YouCut Video Editor indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  YouCut Video Editor kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz YouCut Video Editor kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  YouCut Video Editor nasıl kullanılır?

  YouCut Video Editor uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Cihazınız üzerinde bulunan düzenlemek istediğiniz videoyu galeriniz üzerinden seçerek YouCut Video Editor uygulaması üzerinde açın. Cihazınız üzerinde birden fazla videoyu YouCut uygulaması üzerinden açabilir ve uygulama üzerinde bulunan birleştirme özelliğini kullanarak ortaya muhteşem videolar çıkarabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz videolara emoji, yazı, filtre ve çıkartma gibi nesneleri de kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

  y1.png

  Bir video üzerinde kullanmak istediğiniz alanı seçerek videonun sadece o kısmını kullanabilirsiniz. Kırpma işlemi sonrasında videonun orijinal hali cihazınız üzerinde tutulur.

  y2.png

  Instagram için fotoğraf ve videolarınızı birleştirerek tek gönderi üzerinde hem fotoğraf hem videolarınızı da paylaşabilirsiniz.

  y3.png

  Uygulama üzerinde bulunan %100 Music özelliğini kullanarak videolarınıza ücretsiz müziklerden dilediğinizi ekleyebilirsiniz.

  y4.png

  Cihazınız üzerinde bulunan videoların hızını da YouCut Video Editor uygulaması üzerinden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ağır Çekim Video veya Hızlandırılmış Video oluşturma işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  y5.png
Facebook yorumları