Your Phone Companion - Link to Windows (Android) 1.19

Android cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlamanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30 MB
  Sürüm:
  1.19
  Dil:
  1.19
  Üretici:
  Microsoft Corporation
  Your Phone Companion - Link to Windows, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve telefonlarınızı Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarınıza bağlamanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Your Phone Companion - Link to Windows uygulamasını kullanarak Android cihazınızı bilgisayarınıza bağladıktan sonra cihazınıza gelen tüm aramaları yanıtlayabilir, gelen mesajları görebilir ve cevaplayabilir, favori mobil uygulamalarınızdan gelen bildirimleri görüntüleyebilir ve daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Your Phone Companion - Link to Windows uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Your Phone Companion - Link to Windows uygulamasını kullanarak Android cihazınız nerede olursa olsun kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Your Phone Companion - Link to Windows uygulaması cihazınızdan bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan cihazınıza hızlı bir şekilde veri aktarmanızı sağlar.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Your Phone Companion - Link to Windows uygulaması sadece Windows 10 sürümüne sahip olan bilgisayarlarda kullanılabilir.

  Your Phone Companion - Link to Windows Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Your Phone Companion - Link to Windows indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Your Phone Companion - Link to Windows indirme işleminiPlay Store uygulamasını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.


  Your Phone Companion - Link to Windows Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Your Phone Companion - Link to Windows kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Your Phone Companion - Link to Windows Nasıl Kullanılır?

  1. Your Phone Companion - Link to Windows uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Your Phone Companion - Link to Windows uygulamasını kullanarak Android cihazınızı bilgisayarınızdan yönetmek için cihazınızla bilgisayarınızı eşleştirin. Cihazınız ile bilgisayarınızı eşleştirdikten sonra Android cihazınızı bilgisayarınızdan yönetmeye başlayabilirsiniz.

   w1.png

  2. Android cihazınıza gelen tüm çağrıları bilgisayarınızdan hızlı bir şekilde yanıtlayabilirsiniz.

   w2.png

  3. Android cihazınızda bulunan tüm uygulamalarınızın bildirimlerini bilgisayarınızın ekranı içerisinden görüntüleyebilirsiniz.

   w3.png

  4. Android cihazınıza gelen mesajları bilgisayarınızdan görüntüleyebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

   w4.png

  5. Bilgisayarınızdaki herhangi bir fotoğraf dosyasını cihazınıza kolay bir şekilde gönderebilir veya cihazınızdaki bir fotoğrafı bilgisayarınıza gönderebilirsiniz.

   w5.png
Facebook yorumları