Z Kamera indir (Android) 4.35

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf çekme ve düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  50 MB
  Sürüm:
  4.35
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GOMO
  Z Kamera, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Z Kamera, gerçek zamanlı yaşlanma, fotoğraf editörü, şık etiketler, gelişmiş filtreler ve özel kolajlar içeren tam özellikli bir selfie kamerasıdır. Z Kamera uygulaması üzerinde bulunan farklı filtreleri ve çıkartmaları kullanarak fotoğraf çekme işlemi dışında galerinizde bulunan fotoğrafları da düzenleyebilirsiniz. Z Kamera uygulamasını kullanarak çektiğiniz veya düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınız üzerinden sadece birkaç dokunuş ile kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Z Kamera uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Z Kamera hem fotoğraf çekme uygulaması hem de fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.
  3. Z Kamera kullanarak çekmiş olduğunuz fotoğraflar uygulama üzerinde bulunan bulunan özel şifreli galeri sayesinde kolaylıkla saklanabilir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Z Kamera uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Z Kamera uygulamasında bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Z Kamera Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Z Kamera indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayarak Android cihazınıza Z Kamera indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  Z Kamera Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indirdiğiniz Z Kamera uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Z Kamera uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Z Kamera Nasıl Kullanılır?

  1. Z Kamera uygulamasınıncihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Z Kamera uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekranda bulunan kamera simgesine dokunarak kamera üzerinden yeni bir fotoğraf çekebilir ya da dilerseniz galerinizde bulunan herhangi bir fotoğrafı düzenlemeye başlayabilirsiniz. Z Kamera uygulaması üzerinden çektiğiniz özçekim fotoğrafta veya düzenlediğiniz herhangi bir fotoğrafta bulunan yüze saç ve sakal eklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

   z1.jpeg

  2. Z Kamera uygulamasında bulunan yaş değiştirme özelliğini kullanarak yaşlı insanların yüzünü gençleştirebilir veya genç insanların yüzünü yaşlandırabilirsiniz. Yaşlandığınızda yüzünüzün nasıl görüneceğini merak ediyorsanız bu uygulama üzerinden tahminen nasıl görüneceğinizi öğrenebilirsiniz.

   z2.jpeg

  3. Z Kamera uygulamasındaki saç rengi değiştirme özelliği de çok kaliteli bir şekilde çalışmaktadır. Eğer saçınızın rengini değiştirme planınız varsa ve yeni saç renginizin sizde nasıl duracağını merak ediyorsanız Z Kamera üzerinden saç renginizi değiştirmeden önce bir deneme gerçekleştirebilirsiniz.

   z3.jpeg
Facebook yorumları