ZArchiver (Android) 0.9.1

Android cihazlarınızdaki dosyaları yönetebileceğiniz ve şifreleyebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  0.9.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ZDevs
  ZArchiver, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya arşivleme uygulamasıdır. ZArchiver uygulaması üzerinden Android cihazlarınızda bulunan tüm dosyaları arşivleyebilir veya bilgisayarınızdan aktaracağınız arşivlenmiş dosyaları ZArchiver uygulaması aracılığı ile kolaylıkla açabilirsiniz. ZArchiver uygulaması çok basit ve işlevsel bir arayüze sahiptir. Uygulama üzerinden dosya arşivleme ve arşivlenmiş dosyaların içeriğini görme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ZArchiver uygulaması sayesinde, cihazınızın hafızasında veya cihazınıza bağlı olan hafıza kartında bulunan herhangi bir dosyayı şifreleyerek telefonunuzu kullanan diğer kişilerin o dosyaya erişimini kısıtlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. ZArchiver uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. ZArchiver uygulaması üzerinden hem cihazınızın hafızasında bulunan hem de cihazınıza bağlı olan hafıza kartlarında bulunan dosyaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. ZArchiver uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  4. ZArchiver uygulaması, can sıkıcı reklamlara kesinlikle yer vermemektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. ZArchiver uygulaması üzerinden yapacağınız dosya ayıklama işlemlerinde bazı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bu problem: Açmak istediğiniz dosya türünün ZArchiver uygulaması tarafından desteklenmediğinden dolayı gerçekleşiyor olabilir.

  Android için ZArchiver Nasıl İndirilir?

  ZArchiver indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza ZArchiver indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için ZArchiver Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz ZArchiver uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. ZArchiver uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için ZArchiver Nasıl Kullanılır?

  1. ZArchiver cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. ZArchiver uygulamasına giriş yaptıktan sonra cihazınızda bulunan tüm dosyaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz bir dosyanın içeriğini görüntülemek için dosya isminin üzerine dokunun.

   z1.jpeg

  2. ZArchiver uygulamasında herhangi bir dosyanın ismine dokunduktan sonra açılacak menü üzerinden dosyanın içeriğini görüntüleme, dosya içeriğini dışa aktarma, dosyayı ayıklama ve dosyayı paylaşma gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

   z2.jpeg

  3. ZArchiver uygulaması sayesinde Android cihazınızın hafızasında veya cihazınızda takılı olan hafıza kartında bulunan herhangi bir dosyayı şifreleyebilirsiniz.

   z3.jpeg
Facebook yorumları