Zedge (Android) indir 5.46.4

Android cihazlar için ücretsiz duvar kağıdı ve zil sesi indirme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  5.46.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Zedge Inc.
  Android için Zedge, akıllı telefonunuzu kişiselleştirmenizi sağlayan, Google Play'den dünya üzerinde 200 milyondan fazla kişinin kullandığı bu uygulama, binlerce zil sesini, duvar kağıdını, bildirim seslerini, uygulama simgelerini ve birçok kişiselleştirilebilir görseli ayağınıza getirdi.

  Zedge mobil uygulaması zil sesleri, özelleştirilmiş duvar kağıtları, zil sesleri, bildirim sesleri ve ana ekran uygulama simgelerini indirmek için kullanılan bir uygulamadır. Zedge, cep telefonu kullanıcılarına telefonlarını kendi zevklerine göre kişiselleştirme fırsatı sunuyor.

  Zedge uygulaması kullanımı kolay bir uygulamadır ancak Zedge uygulamasını ilk kez kullanacak kişiler için Zedge üzerinden indirme ve kişiselleştirme işlemlerini uygulamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  Zedge uygulamasına ilk giriş yaptığınızda aşağıdaki menü otomatik olarak açılmaktadır. Bu menü üzerinden değiştirmek istediğiniz alanlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

  zed1.jpg

  Menü üzerinden gezintiye başlayalım. Örneğin menü üzerinden Duvar Kağıtları bölümüne tıklayın. Öne çıkan ve Kategoriler adında etiketli iki sekme göreceksiniz. İlk olarak karşınıza Öne Çıkan Duvar kağıtları gelecektir. Kategoriler sekmesine tıklayarak kategoriye veya sizin seçeceğiniz renge göre göz atmanızı sağlayabilirsiniz.

  zed2.jpg

  Kategoriler kısmına tıkladığınız zaman aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi Popüler Aramaları, Popüler Renkleri ve Popüler Kategorileri görebilirsiniz. Herhangi bir kategoriyi seçtiğiniz zaman sizlere liste halinde duvar kağıtlarını gösterecektir.

  zed3.jpg

  Beğendiğiniz duvar kağıdını telefonunuzda isterseniz Ana Ekran Duvar Kağıdı veya Kilit Ekranı Duvar Kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

  zeddv.jpg

  Zedge uygulaması kullanıcılarına Canlı Duvar Kağıtları kullanma imkanı da sunuyor. Ancak Canlı Duvar Kağdı kullanmak telefonunuzun batarya ömrünü kısaltabilir bu yüzden biz kullanımını pek önermiyoruz. Yine de kullanmak isterseniz Zedge üzerinden binlerce canlı duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz.

  zedcanlı.jpg

  Şimdi de gelelim Zil sesleri bölümüne. Zil sesleri bölümünde ise karşınıza ilk olarak popüler olan zil sesleri gelecektir. Zil seslerinin sol tarafında bulunan başlat butonuna tıklayarak Zil sesini indirme işlemi yapmadan dinleyebilirsiniz. Aşağıdaki görselde kırmızı olarak işaretlenmiş olan Kategoriler kısmına tıklayarak zil sesleri arasından daha detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

  zed4.jpg

  Zil seslerini incelediniz ve beğendiğiniz bir zil sesini telefonunuza uygulamak istiyorsunuz. Seçtiğiniz zil sesinin üstüne tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Aşağıdaki görselde kırmızı kare içerisine aldığım butona tıklayarak kişiselleştirmek istediğiniz sesi seçebilirsiniz. Kırmızı ok ile gösterilen alanlar kişiselleştirmeye izin verilen alanlardır. İstediğiniz alanı seçerek zil sesini kişiselleştirebilirsiniz.

  zed5.jpg

  Telefonunuzun sahip olduğu bildirim seslerini beğenmiyor olabilirsiniz ancak Zedge mobil sayesinde binlerce bildirim seslerine ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Bildirim Sesleri bölümüne tıkladığınız zaman sizi aşağıdaki sayfa karşılayacaktır. Bu sayfa üzerinden bildirim seslerini keşfedebilir ayrıca indirme yapmadan da sesleri dinleyebilirsiniz.

  zed6.jpg

  Zil sesi kişiselleştirme işlemi için eğer dinlediğiniz bildirim sesini beğendiyseniz aşağıdaki resimde olduğu gibi o bildirim sesinin üstüne tıklayarak istediğiniz uygulama ve kişi için kişiselleştirme işlemi yapabilirsiniz.

  zed7.jpg

  Son olarak da gelelim Simgeler bölümüne. Telefonunuzda bulunan klasik uygulama simgelerinden sıkıldıysanız Zedge uygulaması sizlere Simgeler bölümünden uygulama simgelerini değiştirme imkanı sunuyor. Simgeler bölümünden ücretsiz binlerce Simgeler’e ulaşabilirsiniz.

  zedsimge.jpg
Facebook yorumları