Zemana AntiMalware 2.74.2.664

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları kaldırmanızı sağlayan basit bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  12,3 MB
  Sürüm:
  2.74.2.664
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Zemana
  Zemana AntiMalware, kötü amaçlı yazılımları ve virüs, solucan ve truva atı gibi birçok diğer güvenlik tehditlerini tarayabilen, algılayan ve kaldırabilen güçlü bir güvenlik aracıdır. Zemana AntiMalware programı üzerinden sistem taraması tamamlandığında, uygulama algılanan virüs enfeksiyonlarını gidermeye çalışır. Ayrıca, potansiyel olarak tehlikeli olduğunu tespit ettiği dosyalardan herhangi biri, ikinci bir tarama ve analizden geçeceği Scan Cloud deposuna yüklenebilir. Zemana AntiMalware programını kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tarayabilir ve onları temizleyerek bilgisayarınızın kullanılabilir disk alanını yükseltebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Zemana AntiMalware indirmek ücretsizdir.
  2. Zemana AntiMalware programının sahip olduğu basit arayüz sayesinde program üzerinde yapacağınız işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Zemana AntiMalware programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Zemana AntiMalware Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Zemana AntiMalware indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Zemana AntiMalware programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Zemana AntiMalware Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Zemana AntiMalware kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak Zemana AntiMalware programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   z1.PNG

  2. Zemana AntiMalware programını kullanmak istediğiniz dili seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   z2.PNG

  3. Zemana AntiMalware kurulumunun diğer adımında ise programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın. Zemana AntiMalware kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   z3.PNG

  Zemana AntiMalware Nasıl Kullanılır?

  1. Zemana AntiMalware programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Zemana AntiMalware programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Scan” butonuna tıklayın. “Scan” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızı tehdit eden dosyaların tarama işlemini başlatabilirsiniz. Tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızda bulunan dosyaların sayısına ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   z4.PNG

  2. Bilgisayarınızdaki tüm dosyaların tarama işleminin tamamlanmasının ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Next” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tehditleri ortadan kaldırabilirsiniz.

   z5.PNG

  3. Bilgisayarınızı tehdit eden dosyaların ortadan kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Back” butonuna tıklayarak Zemana AntiMalware programının ana ekranına dönüş yapabilirsiniz.

   z6.PNG
Facebook yorumları