ZenMate VPN indir 3.5.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hızlı bir VPN programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,35 MB
  Sürüm:
  3.5.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ZenMate
  ZenMate VPN, bilgisayarınız üzerinden filtrelenmiş ve erişime engellenmiş çevrimiçi içeriklere sınırsız olarak erişim sağlamanıza yarayan bir programdır. Kısacası: Ülkenizde erişime engellenmiş olan web sitelerine ve uygulamalara ZenMate VPN aracılığı ile sanal bir özel ağ oluşturarak erişmenizi sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1- ZenMate VPN progamını kullanmak ücretsizdir.

  2- ZenMate VPN programı sayesinde internet üzerinden engellenmiş erişim sağlayamadığınız web sitelerine rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

  3- Birden fazla lokasyon sayesinde herhangi bir ülkeden bağlantınız kesilse bile başka bir lokasyona bağlanabiliyorsunuz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- ZenMate VPN programı size ilk olarak 7 günlük premium deneme süresi sunuyor. 7 gün sonunda ise kullanabileceğiniz lokasyonlar azalıyor.

  ZenMate VPN nasıl yüklenir?

  ZenMate VPN programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. ZenMate kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  ZenMate VPN nasıl kurulur?

  ZenMate VPN programını bilgisayarınıza kurmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Setup dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelen ekrandan ZenMate programına giriş yapın. Üyeliğiniz yoksa sadece e-posta ve oluşturacağınız bir şifre ile sadece bir dakikada üyelik alabilirsiniz. E-posta adresini ve oluşturduğunuz şifre ile programa giriş yapın.
  zen1.PNG

  ZenMate VPN nasıl kullanılır?

  Program sağ alt kısımda bulunan görev çubuğunda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Gerekli ayarlamalar için sağ alt kısımda görev çubuğunda bulunan ZenMate logosuna tıklayın.
  zengorev.png

  Görev çubuğunda bulunan ZenMate logosuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan pencere üzerinden Koruma için tıklayın yazısına tıklayarak VPN bağlantısını açabilirsiniz. Ayrıca altta Romanya yazan butona tıkladığınız zaman bağlantı kurmak için farklı ülkeleri seçebilirsiniz.

  zen2.png

  Program 7 günlük deneme süresinde sizlere VPN üzerinden tüm ülkelere tam erişim sağlamanızı sağlıyor. Bu 7 günün sonunda ise program üzerinde kullanabileceğiniz lokasyon sayısı azalıyor. Premium üyelik alarak sınırsız bir şekilde ülkelere erişiminizi sürdürebilirsiniz. Ancak program normal sürümde de yeterli sayıda ülke bağlantısı ve hızlı bağlantı sağlıyor.
  zen3.png

  Ve son olarak programın Ayarlar kısmına gelerek bu menü üzerinden EverSecure özelliğini kontrol edebilir, ZenMate programının bilgisayar açılırken başlayıp başlamayacağını ayarlayabilir, DNS Korumasını ayarlayabilir, Lokasyon izleme özelliğini ayarlayabilir ve program üzerinde bulunan farklı dil seçeneklerini kullanabilirsiniz.
  zen4.png
Facebook yorumları