ZoneAlarm Security indir 15.4

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz antivirüs güvenlik programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,1MB
  Sürüm:
  15.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Zone Labs
  ZoneAlarm Security, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kullanabileceğiniz gizliliğinizi korumanızı sağlayan ve virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer siber tehditlere karşı korunmanızı sağlayan ücretsiz bir antivirüs ve güvenlik duvarı programıdır. ZoneAlarm Security programı üzerinde yer alan çevrimiçi güvenlik özelliği sayesinde bilgisayarınız sürekli olarak koruma altındadır. Bilgisayarınıza herhangi bir zararlı dosya indirme veya kurma işlemini gerçekleştirmeye çalıştığınız zaman ZoneAlarm Firewall özelliği otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca internet bağlantınız üzerinden bilgisayarınıza gelebilecek tehditlere karşı da aktif olarak koruma sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1- ZoneAlarm Security programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- ZoneAlarm Security
  programı bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir güvenlik programıdır.
  3- ZoneAlarm Security sadece bir antivirüs programı değildir. Bilgisayarınız üzerinde aktif olarak kullanabileceğiniz güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınız ve kişisel verileriniz sürekli korunur.

  ZoneAlarm Security indirme nasıl yapılır?

  ZoneAlarm Security indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. ZoneAlarm Security kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  ZoneAlarm Security kurulumu nasıl yapılır?

  ZoneAlarm Security indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz ZoneAlarm Security kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan QUICK INSTALL butonuna tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz.

  z1.png

  Kurulumu başlattığınızda sizden ZoneAlarm Security kullanım şartlarını ve koşullarını onaylamak için Agree butonuna tıklayın ve kuruluma devam edin.

  z2.png

  ZoneAlarm Security kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  z3.png

  ZoneAlarm Security nasıl kullanılır?

  ZoneAlarm Security programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı masaüstünüze oluşturulacak kısayol üzerinden programı çalıştırın. ZoneAlarm Security programını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı dışarıdan gelecek tehditlere karşı koruma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Eğer ZoneAlarm Security programı bilgisayarınız üzerinde herhangi bir tehdit ile karşılaşırsa otomatik olarak o dosyanın veya programın çalışma işlemini durdurarak bilgisayarınıza zarar vermesini önleyecektir. Bilgisayarınız üzerinde tehdit bulunduğunu düşünüyorsanız programın ana ekranı üzerinde bulunan Scan yazısına tıklayarak virüs tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  z4.png

  Scan yazısına tıkladıktan sonra bilgisayarınızdaki dosyaların tarama işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra tarama detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Close butonuna tıklayarak tarama penceresini kapatabilirsiniz.

  z5.png
Facebook yorumları