ZOOM Cloud Meetings (Android) 4.6

Android cihazlarınızdan görüntülü ve yazılı olarak görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  4.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  zoom.us
  ZOOM Cloud Meetings, Android cihazlarınızdan görüntülü olarak toplantı yapmanıza, cihazınızın ekranını paylaşmanıza, katılımcılar ile sesli olarak sohbet etmenize, resim göndermenize ve daha birçok özelliğe sahip olan uygulamadır. Zoom uygulaması çevrimiçi toplantıları, anlık mesajları ve video konferansı tek bir arayüzde birleştiren basit ve ihtiyacınıza uygun özelliklere sahiptir. Hesabınızı oluşturduktan sonra mevcut bir görüşmeye katılabilir veya kendi görüşmenizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Konuyu belirleyin, grup ayarlarını düzenleyin ve kişileri sohbete katılmaya davet edin. Katılımcılar, iletişim kurma, ekranları paylaşma, sohbet etme ve resim, ses veya diğer dosyaları yükleme özelliğini hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirler.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. ZOOM Cloud Meetings uygulamasını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. ZOOM Cloud Meetings uygulamasında yapacağınız görüntülü sohbetler yüksek kaliteli olarak gerçekleştirilmektedir.
  3. ZOOM Cloud Meetings uygulamasını kullanarak cihazınızın ekranını diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

  ZOOM Cloud Meetings Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ZOOM Cloud Meetings indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması devreye girecektir. Play Store uygulamasının ana ekranı üzerinde yer alan Yükle butonuna tıklayarak cihazınıza ZOOM Cloud Meetings indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  ZOOM Cloud Meetings Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza ZOOM Cloud Meetings indirme işlemi tamamlandıktan sonra ZOOM Cloud Meetings uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı indirme işlemi tamamlandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.


  ZOOM Cloud Meetings Nasıl Kullanılır?

  1. ZOOM Cloud Meetings uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. ZOOM Cloud Meetings uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilk olarak kendi hesabınızı oluşturarak uygulamayı kullanmaya başlayın. Hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı, akrabalarınızı ve diğer tüm kullanıcıları kolaylıkla arkadaş listenize dahil edebilirsiniz.

   z1.png

  2. ZOOM Cloud Meetings uygulamasında arkadaş listenize eklediğiniz kişiler ile hızlı bir şekilde yüksek kaliteli olarak görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

   z2.png

  3. ZOOM Cloud Meetings uygulamasını görüntülü konuşma dışında sesli ve yazılı konuşma gerçekleştirmek için de kullanabilirsiniz. Görüntülü, sesli veya yazılı olarak görüşme anında konuşma penceresi içerisinden herhangi bir dosya veya fotoğraf gönderebilir, ayrıca cihazınızın ekranını konuşmadaki kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

   z3.png
Facebook yorumları