Zoomerang (Android) 1.9.9

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli araçlara sahip olan video düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  38 MB
  Sürüm:
  1.9.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Zoomerang
  Zoomerang, Android cihazlarınızda kısa videolar çekmenize, çeşitli filtreler ve efektler uygulamanıza, arka plan müziği eklemenize ve klipleri sosyal ağlarda kolayca paylaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve kurulumdan hemen sonra kayıt olmak zorunda kalmadan özelliklerinin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Herkesin anında kısa videolar kaydetmesine izin veren iyi bir ücretsiz araç paketi sunar. Geliştirme ekibi tarafından sağlanan koleksiyonda müzik arayın ve bir karar vermeden önce birçok şarkı parçasını dinleyin. Ardından, arka planda duymak istediğiniz müzikal kompozisyonu seçin ve gelecekteki aramaları kolaylaştırmak için sık kullanılanlar listesi oluşturun. Müziğin yanı sıra mobil çözüm, kullanıcıların kısa videolarına ekleyebilecekleri birden çok filtre de içerir. Filtreleri uygulayın, bir dizi özel efekt seçin ve ön veya arka kamerayla fotoğraf çekmeye başlamak için kayıt düğmesine dokunun. Her hareketi ve şarkıyı analiz eden bir algoritma sayesinde, yazılım en uygun efektleri ekler. Videoları daha sonra izlemek veya doğrudan uygulamadan Instagram, Facebook ve diğer sosyal platformlarda video paylaşmak için cihazınıza klip kaydedin.

  Uygulamanın Artı Yönleri
  1. Zoomerang uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Zoomerang uygulamasını kullanarak kaydedeceğiniz videolar cihazınızda yüksek kaliteli olarak saklanır.
  3. Zoomerang uygulamasını herhangi bir üye girişi yapmadan kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Zoomerang uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Zoomerang uygulamasındaki bazı efektleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Zoomerang Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Zoomerang indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Cihazınıza Zoomerang indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Zoomerang Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Zoomerang kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Zoomerang Nasıl Kullanılır?

  1. Zoomerang uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinde yer alan logoya dokunarak giriş yapabilirsiniz. Zoomerang uygulamasına giriş yapmanızın ardından ister cihazınızdaki bir videoyu düzenleyebilir veya isterseniz yeni bir video kaydedebilirsiniz.

   z1.jpg

  2. Zoomerang uygulamasındaki onlarca efekt arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Üstelik uygulamadaki efektleri videoya eklemek ve kaldırmak çok kolay.

   z2.jpg

  3. Zoomerang uygulamasında oluşturduğunuz videoları sadece birkaç dokunuş ile istediğiniz sosyal platformda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

   z3.jpg
Facebook yorumları