Zula Mobile (Android) 0.9.1

Android cihazlarınızda çevrimiçi oynayabileceğiniz mobil FPS oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  65 MB
  Sürüm:
  0.9.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Lokum Games
  Zula Mobile, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi nişancı oyunudur. Yüksek kaliteli haritalarda ve aksiyon dolu oyun modlarında becerilerinizi ve taktik bilgilerinizi Zula Mobile oyununda gösterebilirsiniz. Battle Pass Seasons etkinliğine katılın, derecenizi yükseltmek için yıldızları toplayarak harika ödüller kazanabilirsiniz. Sezonluk ve günlük görevleri tamamlayarak envanterinizi genişletebilir ve oyunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Oyunda 20 farklı karakter mevcuttur, Zula ve Gladyo takımlarının karakterlerinin hepsi farklı özelliklere sahiptir. Ne kadar çok karakter kartı toplarsanız, karakterlerinizin seviyesini o kadar yükseltebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Zula Mobile oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Zula Mobile oyunu ödemeye dayalı bir oyun olmadığı için tüm oyuncular eşittir.
  3. Zula Mobile oyunu çok düşük bir boyuta sahip olduğu için düşük depolama alanına sahip olan cihazlara da kolaylıkla indirilebilir.
  4. Zula Mobile oyunundaki farklı etkinlikler ve görevler sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Zula Mobile oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Zula Mobile oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Zula Mobile Nasıl İndirilir?

  Zula Mobile oyununu Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Zula Mobile oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Zula Mobile Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak indireceğiniz Zula Mobile oyununun cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Zula Mobile oyununu oynamak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Zula Mobile Nasıl Oynanır?

  1. Zula Mobile oyunununindirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna cihazınızın menüsü üzerindeki logoya dokunarak hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Zula Mobile oyununa giriş yaptıktan sonra oyunun size vereceği yönlendirmeleri takip ederek oynanış ve içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerekli bilgileri öğrendikten sonra takımınızı oluşturarak veya tekli olarak Zula Mobile oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

   z1.jpg

  2. Zula Mobile oyununu ilk kez oynasanız bile karakterinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   z2.jpg

  3. Zula Mobile oyunu yüksek grafiklere sahip olmasına rağmen düşük özellikli cihazlarda da herhangi bir kasma veya donma olmadan rahatlıkla oynanabilir.

   z3.jpg

  4. Zula Mobile oyunundaki etkinliklerden ve görevlerden elde edeceğiniz öğeler ile silahlarınızı, karakterlerinizi ve seviyenizi yükseltebilirsiniz.

   z4.jpg
Facebook yorumları