Apex Legends: Bıçak Kaplaması Nasıl Elde Edilir? Wraith Heirloom

Konusu 'Apex Legends: Silahlar' forumundadır ve Taylan tarafından 22 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Apex Legends, PC, PS ve XBOX platformları üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yeni nesil battle royale oyunudur. Apex Legends oyununa PS ve XBOX mağazalarında ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Oyunu bilgisayarınıza indirmek için ise Apex Legends indir adlı konumuzu ziyaret ederek oyunun bilgisayarınıza indirme ve kurulum işlemine kadar gerçekleşen tüm adımları görüntüleyebilirsiniz.

  Bu yazımızda Apex Legends oyununda bulunan Heilroom özelliğinin kullanımı ve bıçak kaplamasını elde etme hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Apex Legends Silahları adlı forumumuzu ziyaret ederek oyunda bulunan tüm silahların detaylı özelliklerine ulaşabilirsiniz.


  Apex Legends: Heirloom Kaplaması Nedir?

  Apex Legends oyununun yapımcısı olan Respawn firmasının açıklamasına göre Heirloom ismine sahip olan nadirlik seviyesi, sadece kozmetik ürünlerde bulunuyor. Bu kozmetik ürünler; silah kaplamaları ve karakter kaplamalarını içermektedir. Heirloom seviyesindeki nadir ürünleri oyun içerisinde elde etme şansınız ise 500’de 1 olarak ayarlanmış durumdadır. Legendary (Efsanevi) tür kaplamalar 30’da 1 elde edilebilirken, Heirloom seviyesindeki kaplamanın elde edilme şansı ise 500’de 1 olarak çok düşük bir ihtimalde sahiptir. Heirloom seviyesindeki kaplama, oyun üzerindeki en değerli kaplamadır.


  Apex Legends: Heirloom Bıçak Kaplaması Nasıl Elde Edilir?

  • Heirloom kaplaması oyunda üretilemez. Kaplama sadece Apex Paketlerinden elde edilebilir.
  • Apex Legends, şu anda Wraith için üç öğe içeren bir bonus Heirloom Setine sahiptir. Bir oyuncu bir Apex Paketi açtığında, Heirloom Set'in düşme olasılığı <% 1'dir. Heirloom Set Apex Paketlerinden düşer, Apex Paketini envanterinizden çıkarmaz. Heirloom Sets, Crafting Metals ile işlenemez.
  • Bir oyuncu Heirloom öğesine sahip olmak için en az 500 adet Apex Paketi açmak zorundadır. Çünkü Heirloom öğesinin oyunda elde edilme olasılığı 500’de 1’dir.
  • Bir oyuncu Heirloom Setlerinin tümüne sahip olduğunda, oyuncu oyuna daha fazla Heirloom Set ekleninceye kadar daha fazla Heirloom öğesine sahip olamaz. (Yani aynı öğeye birden fazla kez sahip olamıyorsunuz.)

  ApexHeir1.png


  Apex Legends oyununda bulunan Apex Paketlerinin Fiyatları ve Mağaza Öğelerinin Detaylarını öğrenmek için Apex Legends: Mağaza Öğeleri ve Oyun Paraları adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.


  Apex Legends Oyunu Hakkında Bu Konular da Dikkatinizi Çekebilir:

   

Sayfayı Paylaş