Apex Legends: CAUSTIC Karakterinin Özellikleri, Yetenekleri ve Güçlü Yönleri

Konusu 'Apex Legends: Karakterler' forumundadır ve Taylan tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Respawn Entertainment firmasının 2019 Şubat ayında Origin platformunu kullanarak yayınlamış olduğu yeni ücretsiz battle royale oyunu olan Apex Legends, kısa süre içerisinde milyonlarca aktif oyuncuya ulaştı. Oyunu indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayarak oyunun indirme linkine ulaşabilir ve oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Apex Legends oyununda bulunan 8 farklı karakterin kendine özgü becerileri ve farklı hayat hikâyeleri vardır. Bu yazımızın içeriğinde ise Apex Legends oyununda bulunan “zehir uzmanı” olarak adlandırılan CAUSTIC karakterinin hikâyesi, sahip olduğu beceriler ve karakterin nasıl kullanılacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.


  Tanıtım Videosu
  Karakter Özellikleri

  Gerçek Adı: Alexander Nox

  Yaş: 48

  Taktik Yetenek (Nox Gas Trap): Karakterin taktik yeteneği olan Nox Gas Trap yeteneği ise düşmanlarını bir gaz tuzağına düşürerek zehirli gaz ile düşmanlarına hasar verebiliyor.

  Pasif Yetenek (Nox Vision): CAUSTIC karakterinin sahip olduğu Nox Vision becerisi sayesinde Apex oyunlarında bulunan diğer oyunculara attığı Nox isimli gaz bombalarının içerisinde bulunan düşmanları görebiliyor.

  Üstün Yetenek (Nox Gas Grenade): Karakterin attığı Nox gaz bombalarının daha geniş bir alana yayılmasını sağlar.

  Karakterin Kullandığı Etkili Silahlar: Devotion, Flatline, R-301, G7 Scout

  Karakter ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi karakter: Bloodhound, Wraith

  Karaktere karşı koyabilen en güçlü karakter: Lifeline

  Hayat Hikayesi


  Alexander Nox adlı bir bilim adamı olan CAUSTIC, Frontier’in önde gelen pestisit gazı üreticisi olan Humbert Labs’te çalıştı. Büyüyen Frontier kolonilerinin mahsullerini korumak için gerekli olan birçok böcek ilacıyla Humbert Labs, daha iyi ve daha güçlü formüller için sürekli av peşindeydi. Nox, en parlak bilim insanlarından biriydi ve gece gündüz yeni gazlar geliştirmek için çalıştı. Fakat çalıştıklarından emin olmak için onları etkisiz dokulardan daha fazlası üzerinde test etmesi gerekiyordu: yaşayan bir şeye ihtiyacı vardı. CAUSTIC, Apex Oyunları’na katılım sağlayarak gazlı kreasyonlarını çalışmaya koyduğu ve etkilerini büyük bir ilgi ile gözlemlediği yeni test konuları buluyor.


  Kimler Tercih Etmeli?

  CAUSTIC karakterini düşmanını tuzağa çekerek daha taktiksel bir şekilde öldürmek isteyen oyuncular tercih edebilir. CAUSTIC karakterinin sahip olduğu beceriler sayesinde daha sinsi bir oyun oynayarak rakiplerinizi kolaylıkla tuzağa düşürebilirsiniz.


  Karakter Görünümü

  Caustic.jpg


  Apex Legends Oyunundaki Diğer Karakterler

   
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2019

Sayfayı Paylaş