Apex Legends: En İyi Karakterler

Konusu 'Apex Legends: Karakterler' forumundadır ve Taylan tarafından 17 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Apex Legends, PC, PS4 ve XBOX platformu üzerinden oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz hayatta kalma oyunudur. Apex Legends oyunu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve oyunu bilgisayarınıza indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayarak oyunu tüm detayları ile inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  Apex Legends: Tüm Karakterler

  Apex Legends oyununda 8 farklı karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin birbirinden farklı kendine özgü yetenekleri bulunmaktadır. Karakterlerin kendine özgü yetenekleri sayesinde oyun esnasında rakiplerinizi şaşırtabilir, kendi takımınızdaki karakterlerin canını yükseltebilir, takım arkadaşlarınızın kullanabileceği geçitler oluşturabilir ve daha birçok şeyi bu yetenekler ile yapabilirsiniz.

  Apex Legends oyununa yeni başlayan oyuncuların kafasında bulunan “Hangi Karakteri Seçmeliyim?” sorusuna yanıt olacağını düşündüğümüz bu yazımızda, Apex Legends Oyunundaki En İyi Karakterleri sizler için derledik.

  Apex Legends oyunundaki tüm karakterleri incelemek için Apex Legends Karakterleri linkine tıklayabilirsiniz.

  Apex Legends: En İyi Karakterler

  Apex Legends oyunundaki tüm karakterlerin kendine özgü farklı yetenekleri bulunmaktadır. Karakterlerin sahip olduğu farklı yetenekler sayesinde karakter seçimi oyuncular için epey zor bir adım haline gelmiş durumdadır. Biz, Apex Legends oyunundaki en iyi karakterler diye bir liste oluşturmak yerine, oyun üzerinde farklı karakterler ile oluşturabileceğiniz en iyi takım kombinasyonlarını size aktarmak istiyoruz. Bu takım kombinasyonları sayesinde farklı karakterlerin farklı yeteneklerini kullanarak oyun üzerinde mükemmel bir takım oluşturabilirsiniz.

  Takım 1: Gizlilik ve Hareketlilik

  Oyundaki yetenekleri ile birbirini tamamlayan 3 farklı karakter ile oluşturulmuş olan bu takımın adına biz Gizlilik ve Hareketlilik adını verdik.

  Bu takımda Wraith, Pathfinder ve Bloodhound karakterlerini kombinasyon ederek ortaya muhteşem bir takım çıkarabilirsiniz.

  Takım 1 Genel Bakış: Gizlilik ve Hareketlilik Takımı olarak adlandırdığımız bu takımda bulunan Wraith karakterinin Dimensional Rift yeteneğini kullanarak oyun haritası üzerinde farklı iki farklı bölgeye bir portal oluşturarak bu portallar arasında hızlıca geçiş yaparak düşmanlarınızın yerini takım arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde bildirebilirsiniz.

  Takım 1 Hızlılık: Pathfinder karakterinin sahip olduğu Zipline Gun yeteneği sayesinde iki farklı alana bir halat gererek takım arkadaşlarının ve kendisinin hızlı hareket etmesini sağlar. Bu yetenek, takım üyelerinin iki farklı alan arasında hızlıca geçiş yapmasını sağlar.

  Takım 1 Görüş: Bloodhound karakterinin taktik yeteneği olan Eye of the Allfather yeteneği sayesinde duvar arkasında gizlenmiş rakiplerinizi de kolaylıkla görebilir ve takım arkadaşlarınıza rakiplerinizin yerini haber verebilirsiniz.


  Takım 2: Rakiplere 3 Adımda Ölüm

  “Rakiplere 3 Adımda Ölüm” adını verdiğimiz bu takımda ise Wraith, Bangalore ve Bloodhound karakterlerini kullanarak mükemmel bir takım oluşturabilirsiniz.

  Bu takıma Rakiplere 3 Adımda Ölüm ismini vermemizin nedenini ise şöyle açıklıyoruz:

  Wraith karakterinin Dimensional Rift yeteneği ile açtığınız Portal ile harita üzerindeki farklı bölgeler arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

  Wraith karakterinin açtığı Portaldan farklı bir bölgeye geçiş yaparak Bangalore karakterinin Smoke Launcher yeteneğini kullanarak etrafı duman altında bırakın.

  Ve Rakiplere 3 Adımda Ölüm takımının son üyesi olan Bloodhound karakterinin Eye of the Allfather yeteneği sayesinde çevrenizde sis içerisinde bulunan düşmanları görebilirsiniz. Gördüğünüz düşmanları onlar sizlere saldırı yapamadan kolaylıkla öldürebilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş