Apex Legends: En İyi Silah Kombinleri

Konusu 'Apex Legends: Silahlar' forumundadır ve Taylan tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Apex Legends, Respawn Entertainment firmasının 2019 yılında piyasaya çıkarmış olduğu battle royale oyunudur. Apex Legends oyununu Origin platformu üzerinden bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Apex Legends oyununu bilgisayarınıza indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayabilirsiniz.

  Bu yazımızda ise Apex Legends oyununda kullanabileceğiniz En İyi Silah Kombinasyonlarını sizlere anlatacağız. Eğer Apex Legends oyununda bulunan tüm silahların özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız Apex Legends Silahları linkine tıklayarak tüm silahları inceleyebilirsiniz.

  Apex Legends: En İyi Silah Kombinleri

  Wingman & Peacekeeper Kombini

  Bu silahlar Apex Oyunlarında kullanabileceğiniz, orta – yakın menzilde en yüksek hasarı veren silahlardır. Wingman ve Peacekeeper silahlarını kombine ederek orta – yakın menzilde rakiplerinize kolaylıkla hasar verebilir ve onları eleyebilirsiniz. Ayrıca bu silahların yüksek çekme süresi sayesinde iki silah arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

  Wingman: Orta menzilde yüksek hasar veren atışlar yapmanızı sağlar. Bu güçlü tabanca, Hop-Up Eklenti yuvasına eklenebilen Skullpiercer Rifling eklentisi sayesinde kafa vuruşlarındaki hasar daha da yükselir. Wingman silahı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız Apex Legends: Wingman Özellikleri adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Peacekeeper: Yakın menzilde rakibinize yapacağınız atışlar kesin olarak denk gelir ve denk gelen mermiler rakibinize yüksek hasar vermenizi sağlar. Ayrıca Peacekeeper silahına takılan Hop-Up Eklentisi olan Precision Choke sayesinde mermi yayılmasını daha da azaltarak yaptığınız atışların kesin olarak düşmanlarınıza gitmesini sağlayabilirsiniz. Peacekeeper silahı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Apex Legends: Peacekeeper Özellikleri adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.


  Longbow DMR & Wingman Kombini

  Apex Legends oyununda bulunan Longbow DMR ve Wingman silahlarının kombin olarak kullanılması, kullanıcıya yakın, orta ve uzak menzilde yüksek avantaj sağlamaktadır.

  Longbow DMR: Longbow DMR silahı, uzun mesafede yüksek hasar vermenizi sağlayan bir Keskin Nişancı Tüfeğidir. Bu silah ile uzaktaki rakiplerinizi kolaylıkla eleyebilirsiniz. Ayrıca Longbow DMR silahında kullanılabilen 4X-10X Dijital Keskin Nişancı Eklentisi sayesinde düşmanlarınız ne kadar uzakta olursa olsun onları kolaylıkla düşürebilir ve öldürebilirsiniz. Longbow DMR silahının tüm özelliklerine ve kullanılabilir eklentileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Apex Legends: Longbow DMR Özellikleri adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

  Wingman: Bu kombinin ikinci silahı olan Wingman silahı ise yakın menzilde yüksek hasar verebilen bir tabancadır. Longbow DMR silahını kullanarak canını azalttığınız bir rakibinize Wingman silahı ile ateş etmeye devam ederseniz, rakibinizin tüm canını kısa süre içerisinde tüketebilirsiniz. Ayrıca Wingman silahına takılabilen Skullpiercer Rifling eklentisi sayesinde rakiplerinizin kafasına yaptığınız atışların daha yüksek hasar vermesini sağlar. Wingman silahının sahip olduğu tüm özelliklere ulaşmak istiyorsanız Apex Legends: Wingman Özellikleri adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.


  R-301 Carbine & R-99 Kombini

  R-301 Carbine silahı, R-99 silahına çok benzer özelliklere sahiptir. İki silah arasındaki önemli fark ise R-99 silahı, R-301 Carbine silahına göre daha düşük menzile ulaşmaktadır. İki silahın en önemli ortak özelliği ise hızlı çekme sürelerine sahip olmasıdır. Silahlar arasında hızlı geçiş yapmayı sevenler R-301 Carbine & R-99 Kombinini tercih edebilir.

  R-301 Carbine: Yüksek doğruluğa sahip olan ve uzun menzilde yüksek performansa sahip olan bir silahtır. R-301 Carbine silahının sahip olduğu tüm özellikleri incelemek isterseniz sizi Apex Legends: R-301 Carbine Özellikleri adlı konumuza bekleriz.

  R-99: Namlu sabitleyici eklentisi ile yaptığınız atışların yüksek doğrulukta gitmesini sağlayan R-99 silahı, hızlı olması avantajının yanı sıra çok düşük hasar vermektedir. R-99 silahının sahip olduğu tüm özelliklere göz atmak istiyorsanız Apex Legends: R-99 Özellikleri adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş