Apex Legends: Haritadaki En İyi Eşya Bölgeleri

Konusu 'Apex Legends' forumundadır ve Taylan tarafından 27 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Apex Legends, Respawn Entertainment firması tarafından piyasaya çıkarılmış tamamen ücretsiz battle royale oyunudur. Apex Legends oyununu PC, PS ve XBOX cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Apex Legends oyununu bilgisayarınıza indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayabilirsiniz.

  Bu yazımızda Apex Legends oyununda bulunan haritadaki en iyi eşya bölgeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Apex Legends oyununa henüz başlamadıysanız ve başlamayı düşünüyorsanız Apex Legends: Oyun Rehberi adlı yazımızı ziyaret ederek oyunun oynanışı ve içeriği hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Apex Legends: En İyi Eşyaların Bulunduğu Bölgeler

  Supply Ship (Tedarik Gemisi)

  Oyun esnasında harita üzerinde Supply Ship (Tedarik Gemisi) öğesini gösteren bir simge göreceksiniz. Bu simge Tedarik Gemisi’nin son varış noktasını gösterir. Tedarik Gemisi’nin yolunu doğru bir şekilde hesaplarsanız, tedarik gemisinin direkt olarak üstüne iniş yapabilirsiniz. Tedarik Gemisi, oyun üzerinde bulunan en yüksek seviyeli eşyaları içermektedir ve bu yüzden oyunda çok fazla ilgi görmektedir. Tedarik Gemisi’nin içerisinde bulunan eşyaları aldıktan sonra Tedarik Gemisi’nin üzerinden direkt olarak aşağıya atlayabilirsiniz. Apex Legends oyununda ne kadar yüksekten atlarsanız atlayın karakterinizin sağlığında bir değişiklik olmaz.

  SupShipResim.jpg

  Skull Town

  Apex Legends oyununun haritası üzerindeki Skull Town bölgesi üzerinde çok fazla baraka ve gecekondular tarzı yapılar bulunmaktadır. Bu yapıların sık olması nedeniyle Skull Town bölgesi üzerinden elde edeceğiniz eşyaların da sayısı epey fazla oluyor. Ayrıca Skull Town bölgesi Apex oyuncuları için pek tercih edilmeyen bölge olduğundan dolayı sakin oynamak isteyen oyuncular bu bölgeyi tercih edebilir.

  skulltown.jpg

  Thunderdome

  Apex Legends oyunu haritasının üzerinde bulunan çok sayıda eşyaların bulunduğu bir diğer bölge ise Thunderdome. Bu bölge, haritanın sıcak bölgelerine uzak olması sebebiyle çoğu Apex oyuncusunun tercih etmediği bir bölgedir. Thunderdome bölgesi üzerinde bulunan eşyalarınızı topladıktan sonra haritanın sıcak bölgelerine geçiş yapabilirsiniz.

  thunderdome.jpg

  Hydro Dam

  Bu bölge genelde yüksek seviyeli eşyaların çok olduğu bir bölgedir. Ancak Hydro Dam bölgesi, oyun haritası üzerinde bulunan diğer bölgelere göre çok fazla oyuncu tercih etmektedir. Hızlı bir şekilde savaşa giriş yapmak isteyen oyuncular Hydro Dam bölgesini tercih edebilirler.

  hydro.jpg


  Apex Legends Hakkında Aşağıdaki Konular da Dikkatinizi Çekebilir:
   

Sayfayı Paylaş