Apex Legends: LIFELINE Karakterinin Özellikleri, Yetenekleri ve Güçlü Yönleri

Konusu 'Apex Legends: Karakterler' forumundadır ve Taylan tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Taylan

Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

Ödül Puanları:
    16
    Respawn Entertainment firmasının 2019 Şubat ayında Origin platformunu kullanarak yayınlamış olduğu yeni ücretsiz battle royale oyunu olan Apex Legends, kısa süre içerisinde milyonlarca aktif oyuncuya ulaştı. Oyunu indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayarak oyunun indirme linkine ulaşabilir ve oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Apex Legends oyununda bulunan 8 farklı karakterin kendine özgü becerileri ve farklı hayat hikâyeleri vardır. Bu yazımızın içeriğinde ise Apex Legends oyununda bulunan “harp doktoru” olarak adlandırılan LIFELINE karakterinin hikâyesi, sahip olduğu beceriler ve karakterin nasıl kullanılacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Karakter Özellikleri

Gerçek Adı: Ajay Che

Taktik Yetenek (D.O.C. Heal Drone): LIFELINE karakterinin sahip olduğu D.O.C. Heal Drone yeteneğini kullanarak bir ilk yardım drone’u çağırarak takım arkadaşlarınızın zaman içerisinde canlarının yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Pasif Yetenek (Combat Medic): Karakteriniz ile oyun üzerinde düşmüş olan bir takım arkadaşınızı tekrar hayata döndürme işlemini gerçekleştirirken, karakterinizin pasif yeteneği olan Combat Medic yeteneği sayesinde takım arkadaşlarınızı daha hızlı bir şekilde hayata döndürebilirsiniz. Ayrıca hayata döndürme işlemini gerçekleştirirken karakterinizin arkasında da otomatik olarak bir kalkan açılmaktadır.

Üstün Yetenek (Care Package): LIFELINE karakterinin Care Package özelliği ile takımınızın ve karakterinizin ihtiyacı olduğu yüksek kaliteli savunma teçhizatıyla dolu bir paketin havadan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Karakterin Kullandığı Etkili Silahlar: Prowler, Flatline, R-301

Karakter ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi karakter: Gibraltar, Bloodhound

Karaktere karşı koyabilen en güçlü karakter: Wraith

Hayat Hikayesi

Ajay Che, yani Lifeline, Apex Oyunlarında bulmayı beklediğiniz biri değil. Bir zamanlar zengin savaş uzmanlarının çocuğu, ailesinin neden olduğu zararı öğrendiğinde ve ihtiyaç duyduğu Frontier topluluklarına yardım eden insani bir örgüt olan Frontier Corps'a kaydolduğunda evi terk etti. O zamandan beri hayatını başkalarına yardım etmeye adadı ve Frontier Corps'u kazançlarıyla finanse etmek için Apex Oyunlarına katıldı.

Oyunlardaki hiç kimse masum olmadığı için -hepsi neye kaydolduklarını biliyorlar- ve zaferlerinin her biri ihtiyacı olanlara yardım etmek anlamına geliyor, LIFELINE'ın popüler kan sporlarıyla uğraşmakta hiçbir sorunu yok. Ya da kendini anlatır. Alaycı ve konuşkan görünebilir, ama derinlerde insanlara yardım etmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek istiyor. Bu işlem sırasında birkaç kişiyi aşağı çekmek anlamına geliyorsa, öyle olsun.

Kimler Tercih Etmeli?

LIFELINE karakterini çok fazla agresif oynamayı sevmeyen ve oyunu henüz yeni oynamaya başlayan kişiler oyunu öğrenmek amacıyla kullanabilir.

Karakter Görünümü

Lifeline.jpg

Apex Legends Oyunundaki Diğer Karakterler

Son düzenleme: 10 Şubat 2019

Sayfayı Paylaş