Apex Legends: Mağaza Öğeleri ve Oyun Paraları

Konusu 'Apex Legends' forumundadır ve Taylan tarafından 17 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Apex Legends, PC, PS4 ve XBOX platformları üzerinde oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz battle royale oyunudur. Apex Legends oyununu Apex Legends indir linkine tıklayarak bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Eğer Apex Legends oyununa yeni başlayacaksanız, Apex Legends: Oyuna Yeni Başlayanlar İçin Rehber linkine tıklayarak oyun hakkında temel ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Apex Legends oyununda bulunan Mağaza bölümünün özelliklerini bu yazımızda detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

  Apex Legends: Oyun Paraları (Metals, Tokens ve Coins)

  Apex Legends Mağazası üzerinde bulunan Crafting Metals, Legend Tokens ve Apex Coins malzemeleri ile oyun içerisinde neler elde edebileceğinizi yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.


  magaza1.jpg


  craft.jpg Crafting Metals: Silahlar ve karakterler için kozmetik ürünlerini (silah kaplamaları, karakter kaplamaları vb.) elde etmek için kullanılan bir malzeme türüdür. Bu malzeme, Apex Paketlerini açarak elde edilir.

  tokens.jpg Legend Tokens: Kilitli olan karakterleri açmak için ve özel kozmetik ürünlerini elde etmek için kullanılır (Silah kaplamaları, karakter kaplamaları vb.). Legend Tokens öğesini, Apex Legends oyununda atladığınız her seviyede elde edebilirsiniz.

  coins.jpg Apex Coins: Oyun üzerinde bulunan özel öğeleri gerçek para ile satın almanızı sağlayan bir para türüdür. Oyun üzerinde sadece gerçek para ile elde edebilirsiniz.


  Apex Legends: Oyundaki Paralar ile Satın Alabileceğiniz Öğeler

  Apex Legends oyunundaki Crafting Metals öğesini Apex Paketi açarak, Legend Tokens öğesini oyunda her seviye atladığınızda ve Apex Coins öğesini ise oyuna gerçek para yatırarak elde edebilirsiniz. Oyundaki paralar ile satın alabileceğiniz öğeleri ise yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.


  Apex Legends: Legend Tokens ile Satın Alınabilecek Öğeler

  Apex Legends oyunundaki Legend Tokens oyunda atlayacağınız her seviye sonunda elde edilebilen bir para birimidir. Bu para birimi ile kilitli olan Mirage ve Caustic karakterlerinin kilidini açabilir ve çeşitli kozmetik öğelerini satın alabilirsiniz.


  Apex Legends: Crafting Metals ile Elde Edilebilecek Öğeler

  Apex Legends oyununda bulunan Crafting Metals öğesini Apex Paketlerinden elde edebilirsiniz. Bu öğe ile silah kaplamalarını ve karakter kıyafetlerini oluşturabilirsiniz.


  Apex Legends: Apex Coins ile Satın Alınabilecek Öğeler

  Apex Legends oyunundaki Apex Coins öğesini sadece oyuna gerçek para yatırarak elde edebileceğiniz bir para birimidir. Apex Coins öğesi ile Apex Paketlerini, Crafting Metals öğelerini ve diğer kozmetik ürünlerini satın alabilirsiniz.


  Apex Legends: Apex Paketleri

  Apex Paketleri, oyuncuların silah kaplamaları, karakter kıyafetleri, afiş çerçeveleri, afiş pozları ve karakterin son hareketleri gibi öğeleri elde etmesini sağlayan paketlerdir. Her paket sadece 3 farklı öğeyi içerir ve rastgele olarak oyunculara sunulur. Ayrıca Apex Paketleri içerisinden kaplamalarda kullanılabilen Crafting Metals öğesini de elde edebilirsiniz.


  Apex Legends: Apex Paketlerinin Özellikleri

  • Apex Paketlerinin Fiyatı, şu an için adet başına yaklaşık 1 dolardır. Zaman içerisinde bu fiyat değişiklik gösterebilir.
  • Apex Paketlerinden %100 Nadir Öğe, %24,8 Destansı Öğe ve %7,4 oranında Efsanevi Öğe elde edebilmeniz mümkündür.
  • Her 30 paketten birinde 1 adet Efsanevi öğeyi garanti olarak elde edebilirsiniz.
  • Apex Paketlerinden elde ettiğiniz herhangi bir kozmetik öğe, tekrar tekrar karşınıza çıkmaz. Kutuyu her açtığınızda farklı bir kozmetik öğeyi elde edersiniz.
  • Her pakette garanti olarak Nadir veya daha yüksek bir seviye öğe elde edersiniz.
  apexPaketFoto.jpg

   

Sayfayı Paylaş