Apex Legends: MIRAGE Karakterinin Özellikleri, Yetenekleri ve Güçlü Yönleri

Konusu 'Apex Legends: Karakterler' forumundadır ve Taylan tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Electronic Arts (EA Games) firması ile Respawn Entertainment firmasının Origin platformu üzerinden çıkarmış olduğu yeni ücretsiz battle royale oyunu olan Apex Legends, kısa süre içerisinde milyonlarca aktif oyuncuya ulaştı. Oyunu indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayarak oyunun indirme ve kurulum işlemleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Apex Legends oyununda bulunan 8 farklı karakterin kendine özgü becerileri ve farklı hayat hikâyeleri vardır. Bu yazımızın içeriğinde ise Apex Legends oyununda bulunan “holografik düzenbaz” olarak adlandırılan MIRAGE karakterinin hikâyesi, sahip olduğu beceriler ve karakterin nasıl kullanılacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.


  Tanıtım Videosu
  Karakter Özellikleri

  Gerçek Adı: Elliott Witt

  Yaş: 30

  Taktik Yetenek (Psyche Out): Karakterin sahip olduğu Taktik Yetenek olan Psyche Out sayesinde MIRAGE karakteri kendi bir klonunu oluşturur. Oluşturduğu klon karakter ise harita üzerinde farklı yerlere hareket ederek düşmanların kafasını karıştırıyor.

  Pasif Yetenek (Encore!): MIRAGE karakterinin pasif yeteneği olan Encore! yeteneği sayesinde karakter yere düştüğü zaman kendisinin sanal bir kopyasını oluşturarak düşmanlarını başka bir bölgeye doğru yönlendirerek takım arkadaşlarının kendisine yardım etmesini kolaylaştırabilir. Bu sırada MIRAGE karakteri de 5 saniyeliğine görünmez olur.

  Üstün Yetenek (Vanishing Act): Karakterin üstün yeteneği Vanishing Act sayesinde ise kendi klonundan birden fazla oluşturarak harita üzerinde çeşitli bölgelere hareket etmesini sağlıyor.

  Karakterin Kullandığı Etkili Silahlar: Flatline, Peacekeeper, R-301

  Karakter ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi karakter: Lifeline

  Karaktere karşı koyabilen en güçlü karakterler: Bloodhound


  Hayat Hikayesi

  Mirage öne çıkmayı seven bir adam. Dört kardeşin en küçüğü, dikkat çekmek için dalga geçme sanatını mükemmelleştirdi. Ciddiye aldığı tek şey, Holo-Pilot teknolojisi idi: yanılsama yaratan teknolojiyle mühendis annesi tarafından tanıtıldı, mekanizmaları üzerine döküldü ve onlar hakkında elinden geleni yaptı. Frontier Savaşı sırasında kardeşleri MIA'ya gittiğinde bile, Mirage ve annesi sanal cihazlar geliştirmeye devam etti ve çalışmalar onları daha da yakınlaştırdı.

  Sonu buluşturacak bir barmen olarak çalışırken, Mirage patronlarından Apex Oyunları ve zaferle gelen zenginlik ve şan hakkında şaşırtıcı hikayeler duydu. Her ikisinin de sesi kadar iyi, annesini çocuksuz bırakma riskini göze alamayacağını biliyordu - kendisine bir dizi özel holo cihazı verene ve rüyasını izlemesini söyleyene kadar. Mirage, artık Apex Games'in hayatıdır, dış dünyadaki rakiplerini ve etkileyici izleyicilerini öne çıkarır.


  Kimler Tercih Etmeli?

  MIRAGE karakterini Apex oyununu oynarken rakiplerini şaşırtarak keyifli bir oyun oynamak isteyen oyuncular tercih edebilir. Tam bir “düzenbaz” olan MIRAGE karakteri ile harita üzerinde birden fazla klonunuzu oluşturarak rakiplerinizi şaşırtabilirsiniz.


  Karakter Görünümü

  Mirage.jpg


  Apex Legends Oyunundaki Diğer Karakterler

   
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2019

Sayfayı Paylaş