Apex Legends: PATHFINDER Karakterinin Özellikleri, Yetenekleri ve Güçlü Yönleri

Konusu 'Apex Legends: Karakterler' forumundadır ve Taylan tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Electronic Arts (EA Games) firması ile Respawn Entertainment firmasının Origin platformu üzerinden çıkarmış olduğu yeni ücretsiz battle royale oyunu olan Apex Legends, kısa süre içerisinde milyonlarca aktif oyuncuya ulaştı. Oyunu indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayarak oyunun indirme ve kurulum işlemleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Apex Legends oyununda bulunan 8 farklı karakterin kendine özgü becerileri ve farklı hayat hikâyeleri vardır. Bu yazımızın içeriğinde ise Apex Legends oyununda bulunan “öncül izci” olarak adlandırılan PATHFINDER karakterinin hikâyesi, sahip olduğu beceriler ve karakterin nasıl kullanılacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.


  Tanıtım Videosu
  Karakter Özellikleri

  Gerçek Adı: MRVN

  Yaş: Bilinmiyor

  Taktik Yetenek (Grappling Hook): Karakterin bu becerisi ise herhangi bir yere fırlattığı kanca ile kendisini hızlı bir şekilde o bölgeye çekebiliyor.

  Pasif Yetenek (Insider Knowledge): PATHFINDER karakterinin pasif yeteneği olan Insider Knowledge sayesinde oyun haritasının üzerinde bulunan vericileri kontrol ederek oyun alanının hangi tarafa doğru daralacağını önceden görmenizi sağlıyor. Bu nedenden dolayı karakterin takma adı oyun yapımcıları tarafından “öncül izci” olarak belirlenmiş.

  Üstün Yetenek (Zipline Gun): PATHFINDER karakterinin üstün yeteneği olan Zipline Gun sayesinde harita üzerinde bir bölgeden diğer bir bölgeye kendisinin ve takım arkadaşlarının kullanabileceği bir halat gerebiliyor. Bu halat sayesinde takım üyeleri iki bölge arasında rahatlıkla geçiş yapabiliyor.

  Karakterin Kullandığı Etkili Silahlar: Kraber, Triple Take, Longbow, G7 Scout

  Karakter ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi karakter: Wraith

  Karaktere karşı koyabilen en güçlü karakterler: Wraith


  Hayat Hikayesi

  Pathfinder, koşullarına rağmen iyimserliğin resmi. Yer keşif ve incelemesinde uzmanlaşmak üzere değiştirilmiş bir MRVN (Mobil Robotik Çok Yönlü Varlık), on yıl önce onu kim ve neden yarattığını bilmeden terk edilmiş bir laboratuvarda başlattı. Yalnızca MRVN kimliğini göstermesi için gösterdiği atama ile Pathfinder, yaratıcısının arayışına girdi.

  Pathfinder o zamandan beri seyahatlerinde çok şey öğrendi (ortalama bir Levi Güveç nasıl yapılır) ancak yaratıcısını bulmak için daha fazla yaklaşmadı. Yine de, hiç umudundan vazgeçmedi ve Apex Oyunlarına katılmak için takip etmek - umarım yapımcısının dikkatini çeker. Bu arada, hevesli ve yardımsever olmaya devam ediyor. Her zaman yeni arkadaşlar edinmeye hazır (sonra onları vuruyor).


  Kimler Tercih Etmeli?

  Apex Legends oyununda PATHFINDER karakterini hızlı hareket etmek isteyen oyuncular tercih edebilir. Ayrıca karakterin sahip olduğu yetenek sayesinde oyun çemberinin hangi alana doğru daralacağını görmesi de PATHFINDER karakterinin her takımda mutlaka bulunması gerektiğini göz önüne koyuyor.


  Karakter Görünümü

  Pathfinder.jpg


  Apex Legends Oyunundaki Diğer Karakterler

   
  Son düzenleme: 10 Şubat 2019

Sayfayı Paylaş