Apex Legends: WRAITH Karakterinin Özellikleri, Yetenekleri ve Güçlü Yönleri

Konusu 'Apex Legends: Karakterler' forumundadır ve Taylan tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Respawn Entertainment firmasının 2019 Şubat ayında Origin platformunu kullanarak yayınlamış olduğu yeni ücretsiz battle royale oyunu olan Apex Legends, kısa süre içerisinde milyonlarca aktif oyuncuya ulaştı. Oyunu indirmek için Apex Legends indir linkine tıklayarak oyunun indirme linkine ulaşabilir ve oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Apex Legends oyununda bulunan 8 farklı karakterin kendine özgü becerileri ve farklı hayat hikâyeleri vardır. Bu yazımızın içeriğinde ise Apex Legends oyununda bulunan “boyutlar arası avcı” olarak adlandırılan WRAITH karakterinin hikâyesi, sahip olduğu beceriler ve karakterin nasıl kullanılacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.


  Tanıtım Videosu
  Karakter Özellikleri

  Gerçek Adı: Sansürlenmiş

  Yaş: Sansürlenmiş

  Taktik Yetenek (Into the Void): Karakterin taktik özelliği karakterinizin oyun içerisinde birkaç saniye görünmez olmasını sağlıyor. Karakter bu görünmezlik süresi boyunca hasar almıyor.

  Pasif Yetenek (Voices from the Void): Oyun esnasında size nişan alan bir düşman olduğu zaman sesli olarak uyarı alarak saldırıdan kaçmanızı sağlayan bir yetenektir.

  Üstün Yetenek (Dimensional Rift): Karakterin üstün yeteneği olan Dimensional Rift sayesinde oyun haritası üzerinde iki nokta arasında bir portal açarak bu portallar arasında hızlı bir şekilde gidip gelmenizi sağlıyor. Bu portalı kullanarak takım arkadaşlarınızın yanına hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

  Karakterin Kullandığı Etkili Silahlar: Mastiff, R-301, Peacekeeper

  Karakter ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi karakter: Pathfinder, Caustic

  Karaktere karşı koyabilen en güçlü karakter: Bloodhound

  Hayat Hikayesi


  Wraith, hızlı ve ölümcül saldırılara neden olan ve uzay dokusunu gerçeklik dokusundaki yükselişleri açarak değiştirebilen bir kasırga avcısıdır ancak nasıl bu şekilde olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Yıllar önce, daha önce yaşamından haberi olmayan bir Zihinsel Hasta için yapılmış olan bir IMC Gözaltı Tesisinde uyandı. Ayrıca aklında günlerce onu uyanık tutacak fısıldayan uzak bir ses duymaya başladı. Neredeyse çıldırmış olmasına rağmen, bir kez onu dinlemeye ve güvenmeye başladığında, ses onun yeni keşfedilmemiş boşluk manipülasyon gücünü kullanmasına ve tesisten kaçmasına yardımcı oldu.

  Gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya kararlı olan Wraith, deneyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir arayışa başladı. Bununla birlikte, eski araştırma tesislerinin çoğu, Apex Oyunları için kullanılan ağır korumalı arenaların altına gömülmüştür. Şimdi Wraith yarışmaya katıldı ve her maçta gerçeğe yaklaştı.


  Kimler Tercih Etmeli?

  WRAITH, Apex Legends oyunu üzerinde bulunan diğer karakterlere göre en hızlı karakter olduğu için Apex Legends oyununu hızlı bir şekilde oynamak isteyen kişiler tercih edebilir. Apex oyunlarında WRAITH karakterini kullanıp hızlı bir şekilde hareket ederek çatışmalardan avantajlı olarak ayrılabilirsiniz.


  Karakter Görünümü

  Wraith.jpeg


  Apex Legends Oyunundaki Diğer Karakterler

   
  Son düzenleme: 10 Şubat 2019

Sayfayı Paylaş