Harry Potter Wizards Unite Nasıl Oynanır?

Konusu 'Harry Potter: Wizards Unite' forumundadır ve Taylan tarafından 28 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Taylan

  Taylan Administrator Yönetici ROOT ADMİNİSTRATOR

  Katılım:
  29 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  16
  Cinsiyet:
  Bay
  Harry Potter Wizards Unite, sanal gerçeklik desteği bulunan ve akıllı cihazlarınız üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil oyundur. Harry Potter Wizards Unite oyununda bulunduğunuz konumda gezinti yaparak fantastik canavarları toplamanızı ve onlarla savaşmanızı sağlıyor.

  Harry Potter Wizards Unite oyununun nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere ve oyun üzerinde bulunan çeşitli özelliklere içeriğimizin tamamını okuyarak ulaşabilirsiniz. Oyun hakkındaki yorumlarınızı da aşağıdaki yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.

  Harry Potter Wizards Unite Nasıl Oynanır?

  Harry Potter Wizards Unite Artırılmış Gerçekliğe Sahip Olan Bir Oyundur.

  Oyunu oynadığınız şehirde farklı konumlarda bulunan fantastik canavarları toplayabilir ve onlarla savaşabilirsiniz. Tamamen artırılmış gerçekliğe dayalı olan Wizards Unite oyunu, oyuncuların sadece mobil cihazlara bağlı kalarak oyun oynamasına karşı dış dünyaya çıkarak sokak sokak fantastik canavar aramasını hedefliyor. Herhangi bir sokakta, tarihi bölgelerde, anıtlarda, meydanlarda ve birçok farklı bölgede canavarları araştırabilirsiniz. Eşsiz bir oyun deneyimine sahip olmak istiyorsanız Harry Potter Wizards Unite oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz.


  Harry Potter Wizards Unite Oyununda Takım Seçimi Yapabilirsiniz

  Wizards Unite oyununda bulunan 4 farklı takım içerisinden dilediğinizi seçerek oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Oyundaki her takımın birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Oyundaki takımlar hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için Harry Potter Wizards Unite Takımlar ve Özellikleri adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.


  Harry Potter Wizards Unite Oyunu, Oyuncuların İsteklerine Göre Şekilleniyor.

  Wizards Unite oyununun geliştiricisi olan Niantic, oyuncuların önerilerini ve geri bildirimlerini sürekli olarak dikkate alacaklarını yaptıkları bir açıklamada dile getirdiler. Oyuncular, Wizards Unite oyununun geliştirilmesinde büyük rol oynayacaklardır. Oyuncuların istediği bazı özellikler ise şöyle: Düello özelliği ve cihazların Bluetooth özelliğini kullanarak oyuncular kendi arasında savaşabilecek. Bu özelliklerin oyuna eklenmesi Niantic firması tarafından sıcak bakılıyor.


  Harry Potter Wizards Unite Oyununun Sahip Olduğu Önemli Özellikler

  Oyunun geliştiricisi Niantic firmasının açıklamasına göre; Harry Potter Wizards Unite oyunu aşağıdaki önemli özelliklere sahip olacaktır:
  • Özelleştirilebilir Avatar ve Karakter Profili
  • Karakter Seviyesi ve Seviyelerle Bağlantılı Büyüler
  • Seviye Atladıkça Açılan İçerikler (Horcruxes, Yeni Yaratıklar vs.)
  • Çoklu Dil Desteği
  • Gelişmiş Geri Bildirim ve Öneri Platformu
  Harry Potter Wizards Unite İksir Yapımı

  Wizards Unite oyununda toplayacağınız malzemeler ile iksir yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Oyundaki iksir yapabilme ve iksir özellikleri hakkında detaylı bilgi şu an için mevcut değil ancak iksir sisteminin oyuna farklı bir hava katacağı kesin. İksirler, oyundaki birçok durumda kullanılarak oyuncuya avantaj sağlayacaktır.
   

Sayfayı Paylaş